Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Tibco biedt 123 miljoen pond voor Staffware

23 april 2004 - 13:16ActueelInnovatie & Transformatie

Staffware en Tibco hebben gesprekken over een overname van eerstgenoemde door de raden van bestuur van Tbeide onderneminegn positief zijn afgesloten. Tibco betaalt 123 miljoen pond in contanten en aandelen.

In een commentaar op het bod zegt Vivek Ranadive, voorzitter en ceo van Tibco:
“Wij geloven dat zakelijke processen snel de meest waardevolle bezittingen van onderneming zullen worden. De combinatie brengt twee toptechnologieën samen die de investeringswaarde in bpm-oplossingen zal vergroten. De samenvoeging met Staffware voorziet Tibco van een onmiddellijke toegang tot nieuwe, opkomende markten, waaronder retail banking, verzekeringen, overheden en de telecommunicatiesector, en daarnaast een grotere geografische aanwezigheid in Europa en Azië. De beide ondernemingen samen kunnen hun marktpenetratie versnellen en een nieuwe standaard zetten voor wat nodig is om in de bpm-markt doelmatig te kunnen concurreren.”
 
John O'Connell, chairman en ceo van Staffware, zegt: “De combinatie van Staffware en Tibco brengt twee leveranciers van technologie met complementaire kennis en producten tezamen. Door het combineren van Staffware's positie als een van de belangrijkste aanbieders van software voor business process management en Tibco's op standaarden gebaseerde platform voor real-time business, denken we in staat te zijn klanten en partners een krachtige combinatie van producten, diensten en mensen te kunnen bieden.”
 
“We hebben voor Staffware een aantal alternatieve strategieën overwogen om op de Amerikaanse markt voldoende schaalgrootte te bereiken, en we geloven dat het bod van Tibco een grote waarde voor aandeelhouders Staffware kan betekenen zonder de mogelijke kosten en risico's die gepaard gaan met de significante investeringen in de Amerikaanse activiteiten die anders nodig waren geweest.”
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Reuters verbreekt banden met Tibco

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Staffware neemt Market Force (crm) over

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Staffware noteert eindelijk winststijging

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Staffware en CSE samen verder

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Staffware verwerft Software Support

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs