Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Deal

HSO versterkt Britse tak met Touchstone AX

11 april 2011 - 07:17ActueelSoftware & DevelopmentHSOMicrosoft
Rik Sanders
Rik Sanders

Microsoft-dienstverlener HSO uit Veenendaal neemt Touchstone AX over van de Britse Touchstone Group. HSO wil met de overname zijn internationaal opererende klantenkring beter bedienen. Touchstone AX heeft vestigingen in Oxford, Manchester en Glasgow. Deze kantoren gaan de bestaande vestiging van HSO in Londen versterken.

Touchstone Group (tweehonderd medewerkers) is een ict-dienstverlener voor het Britse midden- en kleinbedrijf. Het onderdeel Touchstone AX is een aanbieder van Microsoft Dynamics AX-bedrijfssoftware, met eigen branchespecifieke oplossingen voor verhuur, handel en bouwondernemingen. Touchstone zocht een koper voor deze tak, omdat het merkte dat AX-projecten steeds vaker een internationaal karakter krijgen. Bij HSO, een Microsoft Dynamics AX- implementatiepartner uit Veenendaal die ook over de grens opereert, zou Touchstone AX beter op zijn plek zijn. Naast Nederland is HSO onder andere actief in Duitsland, Italië, het Verenigd Koninkrijk, Noord-Amerika en Azië.

Intratuin

Peter ter Maaten, algemeen directeur van HSO, stelt dat een groeiende groep internationaal opererende bedrijven gebruikmaken van de Microsoft AX-bedrijfssoftware. Door de overname van Touchstone AX verwacht HSO zulke klanten beter te kunnen bedienen. 'Veel internationale bedrijven hebben hun hoofdkantoor in het Verenigd Koninkrijk', stelt Ter Maaten.

De dienstverlening van HSO bestaat uit het ontwerpen, implementeren en beheren van Microsoft Dynamics AX. Het bedrijf is opgericht in 1989 en telt ruim tweehonderd medewerkers. Het bedrijf is actief in de discrete industrie, groothandel, detailhandel, zakelijke en technische dienstverlening en hoger onderwijs. Meest recente klantcase op de website: tuincentrum Intratuin dat Microsoft Dynamics AX als erp (enterprise resource planning)-systeem gebruikt.

Meer over

Consulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    HSO zet AS/400-oplossing AXA over op Dynamics AX

    Arend-Sosef
    ActueelData & AI

    HSO implementeert ERP bij Arend-Sosef

    Hanzehogeschool Groningen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    HSO levert Hanzehogeschool Groningen eHRM

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    HSO heeft interesse in delen Qurius

    Eén reactie op “HSO versterkt Britse tak met Touchstone AX”

    1. Dirko schreef:
      11 april 2011 om 13:05

      waarom doen jullie Retweets het nooit?? vreemd.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs