Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NedSense trekt stekker uit Dynamics Perspective

Stekker
28 juni 2013 - 07:55ActueelData & AINedGraphics
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Leverancier van cad- en cam-oplossingen NedSense stopt alle activiteiten van zijn dochteronderneming Dynamics Perspective. Dit bedrijf levert geïntegreerde erp- en product lifecycle management-oplossingen. NedSense gaat zich meer toeleggen op zijn 3D-ontwerpoplossing Loft en zijn andere dochteronderneming NedGraphics, softwareontwikkelaar voor de mode en textielbranche.

De medewerkers en klanten van Dynamics Perspective zijn inmiddels ingelicht over het besluit van NedSense om alle activiteiten te stoppen. Bij het bedrijf werken twee mensen. Voor hen wordt naar een passende oplossing gezocht. De erp-software van Dynamics Perspective blijft voorlopig in de lucht, maar er vindt geen actieve ondersteuning meer door Dynamics Perspective of moedermaatschappij NedSense op plaats. Ook worden er geen updates meer doorgevoerd. Uiteindelijk zal de software worden uitgefaseerd. Tot die tijd kunnen klanten nog wel aankloppen bij het Amerikaanse Proplus Systems.

Verlies liep op en omzet terug

De afgelopen maanden is er hard gewerkt om Dynamics Perspective gezond te krijgen. Dit is niet gelukt. In de huidige economische omstandigheden kan het bedrijf niet meer het hoofd boven water houden. Dynamcis Perspective zag in 2012 het verlies met een ton oplopen naar 120.000 euro. Daar kwam bij dat de omzet van 2011 van 710.000 euro in 2012 terugliep naar 520.000 euro. De omzet van Dynamics Perspective bedroeg ongeveer 5 procent van het totaal van NedSense met zijn dochtermaatschappijen.

NedSense en NedGraphics bedienen gezamenlijk 3500 klanten wereldwijd via meer dan dertig wederverkopers. De organisatie heeft in totaal veertien kantoren op locaties die er toe doen in de textiel- en modebranche en in de buurt van productiecentra.

Meer over

GISSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, 18 miljoen smartphones in lades (en meer)

    Cybersec
    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025: resilience, soevereiniteit en ai als drijvende krachten

    [Afbeelding: Sergey Nivens/Shutterstock.com]
    ActueelData & AI

    Kort: GPUGate is complexe cyberaanval op it-sector, Copilot valt tegen (en meer)

    ActueelData & AI

    ASML stuwt Europese ai met miljardeninvestering in Mistral

    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte en werkelijkheid

    OpinieSecurity & Awareness

    Veelzijdige cyberaanvallen vereisen uniforme verdediging

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs