Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Stekker

NedSense trekt stekker uit Dynamics Perspective

28 juni 2013 - 07:55ActueelData & AINedGraphics
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Leverancier van cad- en cam-oplossingen NedSense stopt alle activiteiten van zijn dochteronderneming Dynamics Perspective. Dit bedrijf levert geïntegreerde erp- en product lifecycle management-oplossingen. NedSense gaat zich meer toeleggen op zijn 3D-ontwerpoplossing Loft en zijn andere dochteronderneming NedGraphics, softwareontwikkelaar voor de mode en textielbranche.

De medewerkers en klanten van Dynamics Perspective zijn inmiddels ingelicht over het besluit van NedSense om alle activiteiten te stoppen. Bij het bedrijf werken twee mensen. Voor hen wordt naar een passende oplossing gezocht. De erp-software van Dynamics Perspective blijft voorlopig in de lucht, maar er vindt geen actieve ondersteuning meer door Dynamics Perspective of moedermaatschappij NedSense op plaats. Ook worden er geen updates meer doorgevoerd. Uiteindelijk zal de software worden uitgefaseerd. Tot die tijd kunnen klanten nog wel aankloppen bij het Amerikaanse Proplus Systems.

Verlies liep op en omzet terug

De afgelopen maanden is er hard gewerkt om Dynamics Perspective gezond te krijgen. Dit is niet gelukt. In de huidige economische omstandigheden kan het bedrijf niet meer het hoofd boven water houden. Dynamcis Perspective zag in 2012 het verlies met een ton oplopen naar 120.000 euro. Daar kwam bij dat de omzet van 2011 van 710.000 euro in 2012 terugliep naar 520.000 euro. De omzet van Dynamics Perspective bedroeg ongeveer 5 procent van het totaal van NedSense met zijn dochtermaatschappijen.

NedSense en NedGraphics bedienen gezamenlijk 3500 klanten wereldwijd via meer dan dertig wederverkopers. De organisatie heeft in totaal veertien kantoren op locaties die er toe doen in de textiel- en modebranche en in de buurt van productiecentra.

Meer over

GISSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    Jacob Spoelstra argwanend
    OpinieData & AI

    Spoelstra Spreekt: Veel te laat

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: reorganisatie bij TomTom, investeringen in ai betaalt zich snel uit (en meer)

    ActueelData & AI

    EU breidt ai-platform uit met marktplaats en tools voor gen-ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs