Dat betreft erp/crm/hrm applicatie-beheer voor gebruikers van de producten van het Duitse softwarehuis. Die uitbreiding werd bekendgemaakt tijdens de VNSG-dagen.
KPN ziet de uitbreiding naar functioneel applicatiebeheer als een logische uitbreiding van de dienstverlening. Het bedrijf wil een compleet aanbod aan diensten bieden voor cloud-, web- en mobiele applicaties. Het ontwikkelt, test, migreert en beheert applicaties en helpt klanten om van legacy te innoveren naar nieuwe technologieën.
KPN levert ruim 25 jaar technische beheer-, hosting-, en applicatiediensten voor erp-software. Het zijn diensten die vanuit het overgenomen Getronics zijn gestart en in 2006 zijn overgenomen door de telecom- en ict-dienstverlener. De diensten worden vanuit het datacenter van KPN geleverd aan klanten in verschillende branches zoals retail, industrie, handel, zorg en telecom.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: