ACA is een grote speler in de Nederlandse modebranche. Het maakt deel uit van het samenwerkingsverband Fashion Alliance dat totaaloplossingen levert voor groothandels en winkelketens in de modebranche.
Dat aanbod bestaat uit programmatuur voor erp (enterprise resource planning), point of sale (kassasystemen geïntegreerd in voorraadbeheer), e-commerce, sociale media, online marketing en het delen van voorraad in de keten (supply chain management). Partijen die daarbij zijn aangesloten zijn Divide, ACA Wholesale, Eazier, Multiply en Stockbase. Het bestaande management van ACA blijft betrokken bij de strategische ontwikkelingen binnen de nieuwe eigenaar TSS.
Constellation Software
TSS maakt deel uit van de Canadese automatiseerder Constellation Software dat eind 2013 TSS inlijfde. Moedermaatschappij Constellation Software beschikt al over ontwerp- en planningssoftware voor de textiel- en modebranche nadat het in 2014 NedGraphics, onderdeel van NedSense, inlijfde.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: