Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
E-commerce

Prezent Internet neemt LogiVert over

09 november 2016 - 21:51ActueelCloud & InfrastructuurPrezent Internet B.V.
Rik Sanders
Rik Sanders

Het Tilburgse internetbureau Prezent heeft Logivert uit Alphen overgenomen. Dit is een leverancier van een softwarepakket voor handels-, winkel- en e-commercebedrijven. Logivert zocht al een tijdje naar een strategische partner die mee kan helpen de groei van het aantal klanten goed op te vangen. Het team van Logivert is verhuisd naar Tilburg.

Logivert is al sinds 1998 actief op het gebied van software voor e-commerce. Het gelijknamige pakket automatiseert het offline- en online handelsproces met zijn functionaliteiten voor enterprise resource planning (erp), e-commerce, klantrelatiebeheer en kassabeheer.

Prezent is een internetbureau met zo’n vijftien jaar ervaring op het gebied van wereldwijde domeinregistratie, software-ontwikkeling en online marketing. Er werken ruim dertig man. Het bedrijf gaat het pakket van LogiVert ondersteunen op het gebied van support, verkoop en beheer. Ook wil het de oplossing op een grote schaal in het midden- en kleinbedrijf promoten.

Het team van LogiVert Nederland kan door deze samenwerking meer focus leggen op de doorontwikkeling van het erp- en e-commerce pakket. 

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    2 reacties op “Prezent Internet neemt LogiVert over”

    1. Peter V. schreef:
      4 december 2016 om 21:45

      Je moet je afvragen in hoever dit klopt, het lijkt eerder op een sterfhuis constructie van Logivert. Bij de KvK is van de hele overname Logivert Nederland niets bekend, er worden nu haastig overeenkomsten gesloten op naam van Prezent. Gelukkig loopt mijn overeenkomst in maart af. En het Het team van LogiVert Nederland? als 2 man een team is ja dan zijn er 2 over naar Prezent. Maar LogiVert Nederland is volgens de KvK niet van Prezent. (grote) Klanten over en hop Logivert failliet, zijn ze gelijk van alle kleine gebruikers af wat ze toch al wilde.

      Login om te reageren
    2. Prezent Webcare Team schreef:
      10 februari 2017 om 15:23

      Beste Peter,

      Bij een sterfhuisconstructie is er sprake van een bedrijf dat failliet gaat. Hier is in dit geval geen sprake van. De activiteiten zijn door ons (Prezent) overgenomen, omdat wij een enorm potentieel zien in het vermarkten van de LogiVert software. Sinds de overname zijn we dan ook al met ruim 100% in klanten gegroeid. Dit zijn zowel kleine als grote klantorganisaties. Voor ons zijn beide van belang. Op dit moment wordt er flink geïnvesteerd in de doorontwikkeling van de software. Zo hebben wij als doel om met LogiVert weer snel tot een van de grootste leveranciers van e-commerce, erp, crm en pos in de markt te worden.

      Indien je graag meer wilt weten over onze software of ons bedrijf dan willen wij je graag uitnodigen om bij ons langs te komen. Je krijgt dan gratis en vrijblijvend een demonstratie van onze software. Daarbij geven wij je natuurlijk graag een rondleiding binnen ons bedrijf.

      Met vriendelijke groet,

      Prezent Webcare Team

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs