Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

HR Path neemt het Belgische Ataraxis over

samenwerking
04 mei 2018 - 07:27ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Franse HR Path neemt het Belgische Ataraxis over, een erp-specialist uit Antwerpen. Het bedrijf is actief in België, Nederland, het VK, Spanje en Frankrijk en een Workday-servicepartner sinds 2012.

Binnen HR Path zal Ataraxis zich focussen op de verdere uitbouw van de Workday. Het senior management team, Tom Hillen, Wouter Van den Avont en Jan Snyers, zal bovendien investeren in HR Path en HR Path Partners worden.

‘HR Path’s competentie in het implementeren van Hris-systemen, in hr-adviesverlening, in systeemondersteuning en in het outsourcen van salarisberekening gaat ons dienstenaanbod versterken en onze markpositie verbeteren’, zegt Hillen. ‘Ataraxis is ook een gecerticieerd partner voor Workday Finance. Hierdoor is HR Path nu in staat om de volledige Workday platformimplementaties (hcm, payroll & finance) aan te pakken.’

HR Path is momenteel in vijftien landen aanwezig. In de VS en Canada versterkte het recent zijn positie door de overname van Avenue HR, expert in hr-cloud solutions. Ataraxis en Avenue HR zijn beide strategische investeringen die HR Path moeten helpen zijn wereldwijde positie te versterken.

‘We beschikken nu over groot team van gecertificeerde en ervaren Workday-consultants die we kunnen inzetten op de projecten van onze klanten’, zegt Marc Garrido, partner en lid van de Raad van Bestuur van HR Path. ‘Het zou ons minstens drie tot vijf jaar gekost hebben om dezelfde graad van certificering en ervaring op te bouwen zonder Ataraxis. We zijn op koers om de mijlpaal van honderd miljoen euro jaaromzet te realiseren, een doelstelling die we in een nabije toekomst willen bereiken. Een andere belangrijke reden waarom we voor Ataraxis kozen, is de gelijkenis in cultuur. Deze is gebaseerd op een zorg voor onze medewerkers en gericht om hen te ondersteunen bij het leveren van resultaten voor onze klanten.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cybersec Bert Hubert Sander Hulsman
    Innovatie & Transformatie

    Bert Hubert: Stimulering doorbraaktechnologie moet echt nationaal

    Cloud & Infrastructuur

    Computable Kerstpuzzel 2025 ‘Van A tot Z’

    Innovatie & Transformatie

    ASML voert Computable 100 aan

    Innovatie & Transformatie

    Expertisecentrum bij Groningse ai-fabriek opent al in april

    Data & AI

    Gen-ai zet digitale transformatie in de hoogste versnelling 

    Financiële dienstverlening

    EU-landen akkoord over digitale euro

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs