Futunio met standplaats Vantaa is de afgelopen jaren gegroeid, zowel autonoom als via acquisities. Met TSS als nieuwe eigenaar aan boord wil het softwarebedrijf stevig investeren in zijn productportfolio.
Heikki Kärki blijft aan als algemeen directeur van Futunio. Hij zal het bedrijf leiden als een onafhankelijke business unit va TSS.
TSS kocht eerder dit jaar Vlot Solutions, een Rotterdamse leverancier van bedrijfssoftware voor de medische hulpmiddelenbranche, en Ping Pong, een Zweedse aanbieder van educatieve software. In 2019 pleegde de software-investeerder in totaal zestien transacties, waaronder zeven Nederlandse deals.
Uw reactie
LET OP: U bent niet ingelogd. U kunt als gast reageren maar dan wordt uw reactie pas zichtbaar na goedkeuring door de redactie. Om uw reactie direct geplaatst te krijgen moet u eerst rechtsboven inloggen of u registreren