Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Appronto steekt Belgische grens over

09 september 2022 - 10:22ActueelGovernance & PrivacyApprontoBoomiDimensysSiemens
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Appronto heeft een nieuwe vestiging geopend in België. De Nederlandse low-code-specialist noemt dit ‘een logische stap gezien de groei en de toenemende populariteit van en grote vraag naar low-code-oplossingen’. Zusterbedrijven Dimensys en Cards PLM Solutions waren al actief op de Belgische markt.

Appronto werd het afgelopen jaar niet alleen de eerste Europese Siemens Smart Expert Partner, maar ontving ook de Boomi Partner Spotlight Award én werd verkozen tot de Top Cloud Partner Benelux van Siemens. Uitbreiding naar een Belgisch team was dus een logisch vervolg. De intentie is om uit te groeien tot een leidende partij op het gebied van digitale transformaties. Europabreed wordt daarbij gestreefd naar een plek in de top vijf.

De opening van de Belgische vestiging gaat gepaard met de aanwerving van een eigen account executive. Deze zal opereren vanuit het Dimensys-kantoor in Antwerpen. Appronto heeft al klanten in België en Luxemburg zoals KLEA (Brussel) en Saphilux (Luxemburg). 

België is klaar voor low-code en digitale transformatie; steeds meer organisatie gebruiken dit al of verwachten in de toekomst hiermee aan de slag te gaan, klinkt het bij Appronto. Het bedrijf wijst specifiek naar Antwerpen, waar in de industrie en de logistieke al veel gewerkt wordt met intelligente oplossingen gebaseerd op low-code-ontwikkeling. Dit soort oplossingen wordt ingezet voor bijvoorbeeld onderhoudsprocessen of het ontsluiten van processen die nu in erp-pakketten zitten.

Appronto vermoedt mooie kansen om de eigen expertise toe te passen ‘in een interessante en kansrijke groeimarkt’.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    bankkaat
    Financiële dienstverlening

    Appronto updatet klantenportaal Argenta Nederland

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs