Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Previo lanceert netwerk-herstelproduct

24 mei 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Begin april heeft Previo, dat vroeger opereerde onder de naam Stac Software, Esupport Essentials op de markt gebracht. Dit product moet computerproblemen verhelpen met het terugzetten van een op het netwerk opgeslagen backup van de configuratie- en applicatie-informatie.

Dit alles zonder tussenkomst van ondersteuningsdiensten. Daarnaast biedt het ook mogelijkheden voor ondersteuning op afstand.
Het bedrijf mikt met Esupport Essentials, zoals de naam al doet vermoeden, op de opkomende markt van Internet-bedrijven. Previo verwacht dat dergelijke nieuwkomers hun investeringen op hardware-gebied nog moeten plegen en eerder voor zijn product zullen kiezen dan bestaande spelers, die al vastzitten aan producten van bestaande leveranciers. De wet van de remmende voorsprong drijft isp’s en asp’s (application service providers) in handen van bedrijven die de laatste ontwikkelingen op ondersteuningsgebied bieden. Inmiddels werken verzekeraar Axa, Florida Power & Light, Lockheed Martin Technology Services en ACNielsen met het product.
Het bedrijf ziet ook een kans in de binnenkort te verwachten golf van intelligente apparaten. Binnenkort kan software geïnstalleerd worden op mobiele telefoons en komen toepassingen als email ook op deze apparaten. Ook gaan bedrijven steeds meer pda’s en andere handzame apparatuur gebruiken. Omdat ook deze apparaten door het gebruik van software en openbare protocollen vatbaar worden voor storingen en virussen, zal de behoefte aan ondersteuning alleen maar groeien. Door gebruikers zelf de problemen te laten terugdraaien, kan de vraag naar ondersteuning in de hand gehouden worden. Overigens zegt het bedrijf nog aan een hersteloplossing voor deze apparaten te werken.
De starter levert in samenwerking met HP een aparte server voor ondersteuning van een netwerk met 25 tot honderd aangesloten PC’s. De kosten voor het product Esupport Essentials worden per aangesloten apparaat berekend.
Previo kreeg tegelijk met zijn oprichting in april 2000 een notering aan de Nasdaq. Dit was mogelijk omdat het bedrijf voortkwam uit Stac. De nieuwe onderneming ontving dertig miljoen dollar aan reserves plus de technologie van het oude bedrijf, en meent daarmee een goede start te kunnen maken.

Meer over

backup

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    SpaceX koopt Cursor-maker Anysphere voor 60 miljard

    Overheid

    Werk aan Uitvoering versnelt vernieuwing publieke dienstverlening

    De overstap deel 6
    Innovatie & Transformatie

    Mijn laptop is al soeverein, nu mijn telefoon nog

    Cloud & Infrastructuur

    Delftse Qualinx in volledig Europese productieketen

    Data & AI

    7 tips om ai-agents beter te beveiligen

    Innovatie & Transformatie

    Flinke impuls voor Deep Tech Fonds 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs