Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Backup & Recovery » Backup

Previo lanceert netwerk-herstelproduct

24 mei 2000 - 22:00ActueelBackup
Redactie Computable
Redactie Computable

Begin april heeft Previo, dat vroeger opereerde onder de naam Stac Software, Esupport Essentials op de markt gebracht. Dit product moet computerproblemen verhelpen met het terugzetten van een op het netwerk opgeslagen backup van de configuratie- en applicatie-informatie.

Dit alles zonder tussenkomst van ondersteuningsdiensten. Daarnaast biedt het ook mogelijkheden voor ondersteuning op afstand.
Het bedrijf mikt met Esupport Essentials, zoals de naam al doet vermoeden, op de opkomende markt van Internet-bedrijven. Previo verwacht dat dergelijke nieuwkomers hun investeringen op hardware-gebied nog moeten plegen en eerder voor zijn product zullen kiezen dan bestaande spelers, die al vastzitten aan producten van bestaande leveranciers. De wet van de remmende voorsprong drijft isp’s en asp’s (application service providers) in handen van bedrijven die de laatste ontwikkelingen op ondersteuningsgebied bieden. Inmiddels werken verzekeraar Axa, Florida Power & Light, Lockheed Martin Technology Services en ACNielsen met het product.
Het bedrijf ziet ook een kans in de binnenkort te verwachten golf van intelligente apparaten. Binnenkort kan software geïnstalleerd worden op mobiele telefoons en komen toepassingen als email ook op deze apparaten. Ook gaan bedrijven steeds meer pda’s en andere handzame apparatuur gebruiken. Omdat ook deze apparaten door het gebruik van software en openbare protocollen vatbaar worden voor storingen en virussen, zal de behoefte aan ondersteuning alleen maar groeien. Door gebruikers zelf de problemen te laten terugdraaien, kan de vraag naar ondersteuning in de hand gehouden worden. Overigens zegt het bedrijf nog aan een hersteloplossing voor deze apparaten te werken.
De starter levert in samenwerking met HP een aparte server voor ondersteuning van een netwerk met 25 tot honderd aangesloten PC’s. De kosten voor het product Esupport Essentials worden per aangesloten apparaat berekend.
Previo kreeg tegelijk met zijn oprichting in april 2000 een notering aan de Nasdaq. Dit was mogelijk omdat het bedrijf voortkwam uit Stac. De nieuwe onderneming ontving dertig miljoen dollar aan reserves plus de technologie van het oude bedrijf, en meent daarmee een goede start te kunnen maken.

Meer over

backup

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Backup

    Hof draait schadevoorschot terug in backup-zaak Hallo en Blok

    Backup

    Integreer dataverwijdering in elk offboarding- en upgradeproces

    Backup

    De backup, redder in nood of schijnveiligheid?

    Backup

    Navo ontwikkelt satelliet-backup voor zeekabels

    Backup

    Commvault treedt toe tot marktplaats van Pax8

    Storagebeheer management
    Backup

    Commvault versterkt AWS-dienstverlening door overname Clumio

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs