Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Palm introduceert handheld voor jongeren

07 augustus 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Manuela Fun
Manuela Fun

Palm introduceert de M100, een handheld speciaal ontwikkeld voor jongeren en vrouwen. De nieuwste handheld is vanaf eind augustus in Nederland verkrijgbaar.

Met de M100 speelt Palm in op diverse trends onder jongeren. Uit onderzoek van bureau Interview-NSS komt naar voren dat 16- tot 25-jarigen in Nederland communicatie een belangrijke digitale toepassing vinden. Vier op de vijf jongeren wil graag mobiel kunnen emailen. Het SMS-verkeer steeg dankzij deze groep het afgelopen jaar met 400 procent.
Uit het onderzoek dat in juni onder 1300 scholieren werd gehouden, bleek dat één op de vijf scholieren in het bezit is van een mobiele telefoon. Onder jongens tussen 15 en 19 jaar is dit één op drie. De buzzer, die nog maar 12 procent van de jongeren onder zijn gebruikers mag rekenen, is daarentegen op zijn retour. Daar staat tegenover dat de personal digital assistant (pda) duidelijk in opkomst is onder scholieren: 8 procent van de jongens maakt inmiddels al gebruik van een dergelijke elektronische agenda.
Palm biedt voor de M100 verwisselbare frontjes en een Hotsync-kabel voor een snelle synchronisatie tussen handheld en PC. Leveranciers als Kodak, Northstar en Singapore Shinei Sangyo hebben aangekondigd de M100 te ondersteunen met toevoegingen als camera’s, backup-modules, MP3-spelers en modems.
"Consumenten, en met name jongeren, zijn er dol op om hun spullen een persoonlijk tintje te geven", zegt Henk Dinkelaar, Palm Country Manager Benelux. " Daarom introduceert Palm voor de M100 een brede keus aan verwisselbare frontjes, zodat de jeugdige gebruikers hun handheld volledig kunnen aanpassen aan hun eigen stijl. Ook biedt de M100 de mogelijkheid om met een speciale pen notities en tekeningetjes direct in te voeren op het scherm van je handheld, los van de gebruikelijke invoermethodes zoals het toetsenbord of de ‘Graffiti’-invoer.
Bij de M100 wordt een CD-rom geleverd met PC-software voor de Windows- en Macintosh-platformen. De handheld maakt gebruik van het besturingssysteem Palm OS 3.5 en bevat diverse standaardapplicaties als de kalender, het adresboek, de memo-functie en de infrarood-communicatie. De geheugenopslag is 2MB groot en kan worden gebruikt voor extra applicaties en data-opslag.
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: IBM signaleert groei quantumcomputing, Microsoft forceert doorbraak in kankerstudies (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Stop niet bij taalmodel (maar breng je enterprise-ai naar volgende fase)

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Het beste lijstje van 2025

    Innovatie & Transformatie

    SandGrain krijgt 13,5 miljoen voor iot-beveiliging met hardware

    Innovatie & Transformatie

    Nxtgen: Nederlandse hightech moet strategische posities innemen

    Innovatie & Transformatie

    Imec krijgt geld voor doorbraak bij quantumcomputers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs