Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Directe controle over e-handelsapplicaties

19 november 2000 - 23:00ActueelInnovatie & Transformatie
Auke Hulst
Auke Hulst

Controle en inzicht in Java E-biz applicaties. Dat belooft Manage.com met zijn FrontLine e-handelssoftware.

Dergelijke applicaties willen nog wel eens werken als een zwarte doos. Er gaat wat in, en er komt wat uit. Maar hoe de applicaties zich gedragen – functioneren ze optimaal, zijn wijzigingen nodig? – is moeilijk in te schatten voor de beheerder. Zeker in real-time.
Manage.com wil die ergernis wegnemen. Daartoe heeft het bedrijf een nieuwe versie klaargestoomd van zijn FrontLine beheersgereedschap. Met deze editie, FrontLine Java Management Edition, wordt het mogelijk te bekijken hoe Java-gebaseerde applicaties zich op willekeurig welk moment gedragen. Is de uitvoering niet naar wens dan is het daarnaast mogelijk het gedrag van applicaties naar eigen inzicht en wensen te wijzigen. Opdat de commerciële doelmatigheid optimaal kan worden nagestreefd.
De wezenlijke vernieuwing in FrontLine JME, dat komende maand op de markt komt, is een variatie op de zogeheten "agent technology" waarmee applicaties bewerkt en beheerd kunnen worden. Frontline JME bevat een nieuwe Java Application Adapter die gebruik maakt van Java Direct Connect technologie. Hierdoor is directe controle uit te oefenen over een applicatie. Het kan hier gaan om pure Java, Java J2EE of applicaties die geschreven zijn in een andere taal, maar toegankelijk zijn via een Java Native Interface.
De FrontLine gereedschapskist bevat voorts ondermeer versie 2.1 van Manage.Coms e.M management platform voor Sun Solaris of Windows NT en een Java management schrijfset. De software moet 35000 dollar gaan kosten voor een enkelvoudige ontwikkelaarslicensie en 50000 dollar voor een productielicentie.
 

Meer over

Java

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Injectie van 111 miljoen in PhotonDelta definitief

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Innovatiezone in Almere, grote Defensiedeal Pro Warehouse (en meer)

    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en managed services op de MSP Show & Service Desk Show in Utrecht

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs