Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Redwood moet zijn beursgang uitstellen

08 mei 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Het Nederlandse softwarebedrijf Redwood stelt zijn beursgang ten minste een half jaar uit. Til Vuyk, oprichter en directeur, verzekert dat hij voor eind dit jaar de gang naar de beurs alsnog zal maken. De overname van de Amerikaanse branchegenoot Report2web moet de positie in de VS versterken.

Met de software van het in Houten gevestigde Redwood kunnen gebruikers management-informatie destilleren uit verschillende erp- en database-systemen. Report2Web heeft een vergelijkbare oplossing voor Windows NT.
Vorig jaar september stelde Vuyk dat Redwood industrie-standaard wil worden ininformation delivery. Om dat te financieren wilde hij in het tweede kwartaal van 2000 naar de beurs. Door het verslechterde beursklimaat ziet hij zich gedwongen zijn plannen een half jaar uit te stellen. Toch is hij ervan overtuigd dat de beursgang nog dit jaar een feit zal worden.
Na de overname van Report2web telt Redwood 165 medewerkers, vijftien meer dan het jaar ervoor. Voor een bedrijf dat naar de beurs wil lijkt die groei mager. Vuyk: "Het afgelopen jaar hebben we veel geïnvesteerd in de opleiding van consultants en verkopers, zodat we maar weinig in omvang toenamen. Dit jaar zullen we in omzet verdubbelen, de resultaten van het eerste kwartaal zijn in overeenstemming met die doelstelling."
Gezien de voorgenomen beursgang mag hij geen cijfers verstrekken over de behaalde omzet. Hij wil wel kwijt dat er winst wordt gemaakt. Vorig jaar boekte het bedrijf een mega-order bij Dell, dat wereldwijd Redwoods software gaat installeren op vijfduizend Windows NT-servers. Het afgelopen jaar kwam 60 procent van de omzet uit Nederland, ongeveer een kwart uit de VS en 10 procent uit het Verenigd Koninkrijk.
Het in februari 1999 gestarte Report2web is opgericht door consultants. Het telt zestien werknemers en heeft een kleine honderd klanten, waaronder First Union National Bank en EDS.
Veel bedrijven hebben fors geïnvesteerd in erp-systemen, analysesoftware en andere standaardapplicaties. Redwoods software is ontworpen om het rendement van die programmatuur te verhogen. Gebruikers van erp-systemen van Oracle, Baan en SAP kunnen hun systemen koppelen aan Redwoods software. Met deze erp-leveranciers heeft het bedrijfcertified partnerships afgesloten. Voor gebruikers van de systemen van JD Edwards en Peoplesoft ontbreekt een dergelijke koppeling vooralsnog.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    halfgeleider
    Innovatie & Transformatie

    Fabriek voor fotonische chips versterkt Nederlandse halfgeleiderwaardeketen

    Data & AI

    AI Coalitie 4 NL: investeer 5 miljard in Nederlandse ai

    Data & AI

    Tomaten-tech

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Chinese eigenaar Wingtech wil controle terug over Nexperia Nijmegen

    Innovatie & Transformatie

    Nieuw Actieprogramma Duurzame Digitalisering

    Carrière

    Computable Awards: de hoogmis van de ict-sector

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs