Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Online zien wat je bedrijf waard is

14 september 2000 - 22:00ActueelIT Strategy & Governance
Sjaak Smakman
Sjaak Smakman

De Bedrijvenbank op Internet heeft een programma ontwikkeld waarmee ondernemers uit het MKB snel kunnen nagaan wat hun bedrijf waard is.

Niet alleen de waarde is te meten, ook de ‘waardedrijvers’ worden duidelijk. Aan de hand daarvan ziet de ondernemer wat de gevolgen van bepaalde beslissingen voor de waarde van de onderneming kunnen zijn.
Ondernemers kunnen nu zelf berekenen wat hun bedrijf waard is. Niet alleen wanneer ze overwegen te verkopen, maar ook bij het maken van een meerjarenplanning, het aangaan van een nieuwe financiering of voor een bespreking met de fiscus. De tool is ontwikkeld in samenwerking met het accountantskantoor Horlings, Brouwer en Horlings.
Bizzvalue berekent de waarde van het bedrijf aan de hand van honderd vragen over de jaarcijfers en produceert een rapport met de waarde volgens vier verschillende rekenmethodes.
De service is overigens niet gratis: voor 950 gulden kan een ondernemer een jaar lang zo vaak als hij wil bedrijfswaarderingen maken. Ingevoerde gegevens worden onder een code opgeslagen. Als een of meer cijfers wijzigen produceert het pakket direct een nieuw rapport.
De Bedrijvenbank is in 1996 opgericht. Het is een onafhankelijke organisatie voor bedrijfsovername in Nederland. De organisatie richt zich op ondernemers in het midden- en kleinbedrijf die hun bedrijf willen gaan verkopen, of op zoek zijn naar een bedrijf om over te nemen. Het gaat om bedrijven met een omzet tot ongeveer 10 miljoen gulden. In 1998 is de Bedrijvenbank overgegaan op een databank op Internet onder de naamhttp://www.bedrijvenbank.nl. Abonnees hebben online toegang tot het overzicht van de profielen van bedrijven die te koop zijn en kunnen zelf hun bedrijf aanbieden.
 


Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    NIS2

    NIS2 maakt van een bekende blinde vlek...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet (Cbw), de Nederlandse invulling van de Europese NIS2-richtlijn, van kracht. Er is geen overgangsperiode. Voor veel organisaties zit de grootste uitdaging niet in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Washington straft linksradicale Italiaanse provider

    IT Strategy & Governance

    ASML krijgt nieuwe steun TSMC, Samsung en Intel

    Soevereiniteit

    Een explosief boek over The Nerd Reich

    Connected Industry

    Kort: Gaat Pal-V dan eindelijk de lucht in?, 1,5 miljoen voor onderzoek naar energiezuinige computers

    Overheid

    Rechter wijst alle claims KPMG af in miljoenenkwestie

    Digital Identity

    Bedrijven willen snellere invoering Europese id-wallets

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs