Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Allen Yurko: automatiseer de werkvloer

12 november 2000 - 23:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

"Get Bob connected." Ofwel: automatiseer de werkvloer. Daarmee is een bedrijf de nieuwe economie binnen te loodsen. Zo meen Allen Yurko.

De in Engeland wonende Amerikaanse Canadees is in Nederland bekend als directeur van het Britse Invensys dat Baan heeft overgenomen. Yurko sprak op het congresReshaping the future.
Uit zijn ervaring in automatisering industriële productie is hem duidelijk geworden dat de laatste schakel in de elektronische handel, het leveren van de goederen, nogal eens wordt behandeld als sluitpost. "Het verplaatsen van de elektronen is eenvoudig, de problemen schuilen in het verplaatsen van de moleculen." Met een volledige automatisering van het productieproces is het volgens hem eenvoudiger om de klant op maat te leveren, wat nu nog te weinig gebeurt.
"De nieuwe economie doet het uitstekendbinnen de oude economie. De bedrijven die het verst zijn in de nieuwe economie zou je niet echt kunnen beschrijven als nieuwe economie-bedrijven. Het zijn eerder de traditionele ondernemingen als Shell, KPN en British Telecom. Onder de start-ups is nu een enorme shake out aan de gang. Om het goed te doen moet je meer hebben dan alleen een visie en een IPO."
Yurko kan zich gedeeltelijk vinden in de mening van Steve Forbes, een van de andere sprekers op het symposium (zie kader). "Het is waar dat er te veel gereguleerd is. Maar aan de andere kant is gebleken dat het mis gaat in situaties waar geen regulering bestaat. Ik ben bijvoorbeeld een groot voorstander van milieuregels. Teveel mensen lappen het milieu aan hun laars. Regelgeving is de enige manier om de aarde te redden."
Anders is het volgens hem bij IT en telecom. "Ik ben niet blij met de grote invloed die Brussel heeft bij fusies. Bijvoorbeeld in de telecom-markt, die is zo groot en zo in beweging dat Brussel het niet kan bijhouden. Er is zo veel agressieve concurrentie in de markt. Hij is meer dan ooit in beweging. Een bedrijf als Microsoft heeft echt geen monopolie."
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Extra geld voor Nederlandse ruimtevaart

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    Security & Awareness

    Kort: Herstel ot-cyberindicent duurt weken, Conclusion weg als hoofdsponsor FC Utrecht (en meer)

    halfgeleider
    Innovatie & Transformatie

    Fabriek voor fotonische chips versterkt Nederlandse halfgeleiderwaardeketen

    Data & AI

    AI Coalitie 4 NL: investeer 5 miljard in Nederlandse ai

    Data & AI

    Tomaten-tech

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs