Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Financiële website VrouwOnline en Rabobank

22 maart 2001 - 23:00ActueelInnovatie & Transformatie
Sjaak Smakman
Sjaak Smakman

VrouwOnline.nl, de grootste vrouwenportal van Nederland, lanceert samen met de Rabobank de eerste financiële website in Nederland speciaal voor vrouwen.

Gisteren sloten beide partijen hiervoor een overeenkomst. Aanleiding voor de introductie is de toenemende rol van vrouwen bij het nemen van belangrijke financiële beslissingen. De site wordt medio 2001 gelanceerd.
De site speelt in op financiële consequenties van belangrijke momenten in het leven. Ze gaat bijvoorbeeld informatie geven over geldvraagstukken rondom de koop van een huis, het krijgen van kinderen en eerder stoppen met werken. VrouwOnline en de Rabobank zien bij vrouwen een sterke behoefte aan financiële informatie gericht oplife events. "Op dit moment is 40 procent van de Nederlandse vrouwen online", geeft Matthias Boswinkel, uitgever van VrouwOnline, aan. "Van de 500 duizend vrouwen die regelmatig onzeportal bezoeken, weten we dat ze zeer geïnteresseerd zijn in financiële onderwerpen."
Omdat VrouwOnline zelf geen financieel specialist is, kiest zij voor samenwerking met de Rabobank. Boswinkel: "Rabobank is een logische partner door haar marktpositie in Nederland en de jarenlange ervaring die deze bank heeft op internet." Marc Cootjans, manager Virtuele Rabobank licht toe: "Via Random Access Banking, bankieren via internet of telefoon, maken 1 miljoen klanten gebruik van de Rabobank. Met het financieelchannel binnen VrouwOnline spelen we in op de financiële vragen die bij vrouwen leven."
VrouwOnline.nl is met 6,8 miljoenpageviewsper maand de grootste vrouwenportal van Nederland. Op de sites kunnen vrouwen terecht voor entertainment, informatie, interactie en services gerelateerd aan een breed scala van onderwerpen. Het netwerk is opgebouwd uit twee type sites: themasites en de websites van populaire vrouwenbladen als Cosmopolitan, Margriet, Libelle en Viva. Bestaande themasites zijn onder andere KokenOnline, ZwangerOnline, BeautyOnline, ReisOnline, WerkOnline, GezondOnline en de site voor beginnende vrouwelijke internetters StartOnline.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Nexperia
    Innovatie & Transformatie

    Escalatie intern conflict bij Nexperia

    ai saas ondersteboven
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Saas op de kop, twee derde bedrijven zegt ai-potentieel niet waar te maken (en meer)

    ai neuromorphic compputing brein
    Data & AI

    Kort: Neuromorphic computing bespaart heel veel ai-energie, ChipNL opent centrum (en meer)

    Data & AI

    Ai implementeren? Bij high performers is dit mensenwerk

    Software & Development

    Connected Capital koopt Spit en Noctua

    Onderwijs

    Spoelstra Spreekt: Onder druk

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs