Via Rikom kan Unit 4 Agresso zijn positie op de Duitse markt op het gebied van de levering van software voor het voeren van bedrijfsadministraties verder versterken, met name in de groeimarkt voor 'klantorder gestuurde productie'. Unit 4 Agresso heeft deze gespecialiseerde pakketten eerder dit jaar al in Duitsland op de markt gebracht via een vertaalslag door Rikom.
Met het aandeel van 30 procent is Unit 4 Agresso ervan verzekerd dat Rikom geen softwarepakketten van eventuele concurrerende bedrijven op de Duitse markt brengt. Unit 4 Agresso sluit niet uit dat bij aangetoond succes van het partnerschap, het belang wordt uitgebreid naar honderd procent, een volledige overname dus.
Unit 4 Agresso betaalt het 30 procents belang in Rikom volledig uit eigen middelen. Over hoeveel geld daarmee gemoeid is, heeft het softwarebedrijf uit Sliedrecht geen mededelingen gedaan.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: