Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Aparte CA-divisie voor middelgrote bedrijven

24 april 2007 - 08:52ActueelIT Strategy & GovernanceCA Technologies
Kim Loohuis
Kim Loohuis
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

CA komt met een aparte business unit om de markt voor middelgrote bedrijven te benaderen. De werkzaamheden worden bij de afdeling Opslag gevoegd, zodat manager Bob Davis zijn divisie uitgebreid ziet worden tot Mid-Market and Storage Business Unit.

"Onze afdeling gaat zich richten op bedrijven met vijfhonderd tot vijfduizend werknemers en een omzet van tussen de honderd miljoen en een miljard dollar", verduidelijkte Davis de doelgroep van zijn divisie tijdens een persconferentie. De diensten aan deze bedrijven gaat CA niet zelf leveren. Het gaat daarvoor gebruikmaken van zijn resellerkanaal. "Hierdoor krijgen partners de kans om een stukje van de tien miljard dollar die de 66.000 middelgrote bedrijven op de wereld vertegenwoordigen, op te strijken", voegt Bill Lipsin, senior vice president Worldwide Channels bij CA, toe.

Middelgrote bedrijven kunnen een enorme groei doormaken wanneer ze nieuwe producten lanceren of nieuwe markten aanboren om zich van hun concurrenten te onderscheiden. Door gebruik te maken van CA's Enterprise IT Management-visie (EITM) zouden deze organisaties hun complexe it-omgevingen kunnen integreren en versimpelen.

Het technologische portfolio van de nieuwe afdeling behelst onder meer het maandag gelanceerde Recovery Management, een oplossing voor backup en herstel van data. Daarnaast gaat het ook om software voor helpdesk, systeem- en netwerkmanagement, project- en portfoliomanagement en datamodelleren.

"We willen ons succes bij grote ondernemingen graag uitbreiden naar de middenmarkt", zegt Davis enthousiast. "Met de hulp van onze resellers moet dat gaan lukken." Of dit ook in Nederland zo gaat werken, kan hij op dit moment nog niet zeggen. De relatie van CA met zijn Nederlandse partners is in een aantal gevallen stroef te noemen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Kort: KPN vernieuwt e-mail- en opslagdienst, hack bij SC Heerenveen legt ticketfraude bloot (en meer)

    Data & AI

    Anthropic waarschuwt voor ai-misbruik in beursprospectus

    Cloud & Infrastructure

    NXP haalt strategische chipdeal binnen bij Volkswagen

    IT Strategy & Governance

    BNR vindt cruciale ASML-videoband terug

    Soevereiniteit

    Vraagtekens over soevereine SAP-cloud Defensie

    Cloud & Infrastructure

    Ex-ASML-topman pleit voor importheffingen China

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs