Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

BMC Software stapt in dienstverlening

10 augustus 1999 - 22:00ActueelIT Strategy & Governance
Redactie Computable
Redactie Computable

BMC Software gaat een wereldwijde services-divisie opzetten. Het bedrijf ervaart dat klanten vragen om verantwoordelijkheid en betrokkenheid van de softwareleverancier bij implementatieprojecten. Voor partners blijft een rol weggelegd.

Dit jaar wil BMC zijn dienstentak structureren en laten groeien van een jaarlijkse omzet van 29 miljoen naar zestig miljoen dollar. BMC wijzigt met dit voornemen zijn koers: het groeit van een leverancier van producten en technologieën naar een leverancier van complete projecten. Met name op het gebied vanapplication service assurance, ofwel het in de lucht houden van applicaties, wil het bedrijf zich nadrukkelijk profileren.
"Autonome groei is daarbij het uitgangspunt bij de vorming van deProfessional Services Business Unit", zegt Ronald de Lange, waarnemend directeur van BMC in Nederland. De mislukte overname van Computer Sciences (CSC) door Computer Associates (CA) heeft laten zien dat de acquisitie van een wereldwijde services-organisatie erg moeilijk is. "Maar kleine lokale overnames worden zeker niet uitgesloten", voegt De Lange daaraan toe.
BMC Nederland gaat met vier consultants van start. Volgens De Lange moeten dat er volgend jaar acht zijn. "Wij zijn nu al bezig met onze partner Interaccess Interprom eenservice assurance center op te zetten bij de grootste telecomleverancier van Nederland", aldus De lange, die voorzichtig verwijst naar KPN Telecom. Hij is niet bang voor concurrentie tussen de services-tak van BMC en de partners. "Uiteindelijk beslist de klant wie hoofdaannemer van een project wordt."
Producent van software voor systeembeheer BMC boekte in het eerste kwartaal 43 procent meer omzet, in totaal vierhonderd miljoen dollar, bij een 35 procent hogere nettowinst van 105 miljoen dollar. Daarmee noteerde het betere resultaten dan marktanalisten verwacht hadden. BMC voltooide de afgelopen periode de integratie van twee overnames, Boole & Babbage en New Dimension Software.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Ai ontsnapt uit sandbox: OpenAI meldt ongezien cy­be­rin­ci­dent

    IT Strategy & Governance

    Mistral vlijt zich nog meer tegen Microsoft aan

    IT Strategy & Governance

    Datasoevereiniteit of data-nihilisme?

    EDIC EU digitaal
    IT Strategy & Governance

    EU wil eigen it-branche ruim baan geven bij openbare aanbestedingen

    Rabobank
    AI Agents

    Rabobank: agentic ai verandert het werk van engineers enorm

    De overstap #8
    Soevereiniteit

    Opensource alleen maakt nog niet digitaal soeverein

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs