Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Ook Bea Systems vertaalt software naar Linux

20 mei 1999 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Bea Systems heeft zijn Tuxedo-middleware en Weblogic-applicatieserver vertaald voor het Linux-platform. De softwarefabrikant steunt met deze producten versie 5.2 van de Red Hat Linux-distributie.

Tuxedo, software voor het verwerken van gedistribueerde transacties, kost 475 dollar per gebruiker. Weblogic, serverprogrammatuur voor het aanbieden van centrale applicaties, kost 2000 dollar per servercomputer. Fabrikant Bea biedt beide Linux-pakketten vanaf vandaag aan.
Analiste Anne Thomas van onderzoeksbureau The Patricia Seybold Group zegt niet verbaasd te zijn over het gebruik van Linux voor bedrijfskritische applicaties, zoals transactieverwerking. "Als bedrijven kritische toepassingen willen draaien op Windows NT, kan ik me niet voorstellen waarom ze dan niet ook bereid zouden zijn dat te doen op Linux. Dat besturingssysteem is bovendien veel stabieler."
Bea-marketingdirecteur Bill Wagner is echter een lichtelijk andere mening toegedaan. "Wij zien Linux als een superplatform voor ontwikkelingswerk. Bedrijven ontwikkelen wel grootschalige, transactie-applicaties voor Linux, maar dat betekent niet dat ze die programmatuur uiteindelijk ook op dat besturingssysteem zullen draaien", meent hij.
"Ik weet niet of Linux wel de reputatie als implementatieplatform heeft voor het draaien van bedrijfskritische applicaties." Wagner zegt dat dit er echter niet toe doet; de api’s (application program interfaces) van Linux zijn eenvoudig over te zetten naar andere platformen, aldus de marketingmanager.

Meer over

LinuxOracle-middleware

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Licentieomzet BEA stelt teleur

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs