Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

BBC-nieuws bij Internet-aanbieder @Home

05 juli 1999 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Breedband Internet-aanbieder @Home Nederland heeft een overeenkomst van een jaar gesloten met de BBC voor levering van nieuws en andere programma’s. Beide partijen gaan daarnaast verdere internationale samenwerking onderzoeken. Daarnaast overlegt @Home met andere aanbieders van inhoud, zoals de NOS en de HMG.

Volgens Tony Hall, chief executive BBC News, groeit Internet zo snel, dat het nog een kwestie van tijd is voor het eenzelfde plaats inneemt als televisie. Juist daarom wil de BBC sterk betrokken zijn bij dit soort ontwikkelingen.’
Snelle toegang tot het nieuws is gegarandeerd door het toepassen van regionale datacentra waar de nieuwsvideo’s dicht bij de gebruiker worden opgeslagen en up-to-date worden gehouden. Het nieuws is beschikbaar op momenten dat de gebruiker het oproept. De BBC (http://www.bbc.co.uk) heeft ruime ervaring met Internet, en de site van de publieke omroep is de bestbezochte van Groot-Brittannië. BBC News Online had in april 1999 zo’n 50 miljoen page impressions.
"Dit is voor ons een belangrijke stap voorwaarts in het bieden van hoogwaardige content aan onze abonnees", zegt Rik Rensen, programmadirecteur bij @Home Nederland. "De overeenkomst laat zien dat gevestigde mediabedrijven de mogelijkheden van breedband-Internet onderkennen."
@Home (http://www.home.nl) biedt al nieuws van Fox TV, het ANP, en SBS 6. Rensen gaat ervan uit de aanbieders van informatie zich niet blindstaren op verspreiding per zender. Volgens Tony Hall is de BBC de grootste nieuwsorganisatie ter wereld op het Internet, met meer dan 300 dagelijkse nieuwsitems, een netwerk van 2.000 journalisten, 250 speciale correspondenten en 50 bureaus wereldwijd.
In @Home Benelux BV participeren Excite@Home uit de Verenigde Staten, Intel, Edon en Palet Kabelcom. @Home Benelux heeft op dit moment distributieovereenkomsten met CasTel en Palet Kabelcom (en binnenkort met NV Nutsbedrijven Maastricht), en bereikt daarmee ruim 1,4 miljoen huishoudens in Nederland. Bij @Home Benelux BV in Amsterdam werken circa 80 mensen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Zorg

    Dit zijn de 6 meest besproken thema’s tijdens Zorg & ICT

    Innovatie & Transformatie

    Europa blijft hangen in industrie-erfenis, digitalisering fabriek stokt

    Innovatie & Transformatie

    Dassault Systèmes en Omron vangen digital twin én fabriek in één keten

    Overheid

    Spoelstra Spreekt: Robot Jetten

    Innovatie & Transformatie

    Siemens presenteert autonome industriële ai-agent

    Innovatie & Transformatie

    Schaeffler wint Hermes Award 2026 voor hulp­plat­form humanoïde robots

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs