Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Active Voice breidt aanwezigheid in Emea uit

17 december 2004 - 10:30ActueelGovernance & PrivacyActive Group ICT
Redactie Computable/Channelweb
Redactie Computable/Channelweb

Active Voice, wereldwijd leverancier van spraakoplossingen, unified messaging-, computertelefonie- en voice messaging-systemen, breidt zijn aanwezigheid in Emea verder uit.

Om de band met resellers en distributeurs in deze landen te versterken, is besloten een lokaal contact aan te stellen. Vanuit deze visie zijn nieuwe medewerkers aangenomen in Nederland, Groot-Brittannië en Zuid-Afrika. Daarnaast is in Zweden een samenwerkingsverband gesloten met een agentschap.

Het Active Voice-team is uitgebreid met een kantoor in Groot-Brittannië, waar Kevin Brayne als country manager actief is. In Zweden is een samenwerkingsverband met Magnus Janson als agent opgezet. Deze partner draagt zorg voor alle Scandinavische activiteiten van Active Voice. Voorts zijn iemand voor Zuid-Afrika en een vertegenwoordiger voor Nederland aangenomen. Mitchell Barker is als country manager in Zuid-Afrika de lokale contactpersoon voor Active Voice.

De vraag naar de communicatieoplossingen van het bedrijf in deze landen, inclusief de onlangs geïntroduceerde producten Repartee for Linux (unified messaging-oplossing) en XMediusFax (Fax-over-IP-oplossing), is sterk gegroeid. Om partners te ondersteunen bij de verkoop, levering en implementatie van de producten, heeft Active Voice zijn aanwezigheid in deze landen uitgebreid. De uitbreidingsactiviteiten van Active Voice worden in 2005 voortgezet.

“De verwachting is dat het aantal afzetkanalen in 2005 verder zal groeien. Ditzelfde geldt voor de omzet in de bestaande kanalen”, zegt Jeroen Franken, commercieel directeur van Active Voice Emea. “Daarnaast gaan we ons kanaal verder verbreden en ook in andere landen meerdere producten leveren. Technologie zoals voice over ip heeft zich de afgelopen jaren sterk ontwikkeld. We verwachten dat 2005 voor veel bedrijven in het teken staat van de vervanging, uitbreiding of upgrading van hun communicatiesystemen. Dit zal een toename in de vraag naar onze oplossingen tot gevolg hebben. Daar komt bij dat er bijvoorbeeld in Zuid-Afrika een grote behoefte is aan unified messaging-systemen. Ook dit land heeft voor Active Voice een enorm marktpotentieel.”

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudsector voelt zich gepasseerd bij keuze voor StackIT [update]

    Cloud & Infrastructuur

    Twijfels of ‘Lidl-cloud’ wel zo soeverein is

    Overheid

    UWV houdt geloof in dreigend it-fiasco: BMS

    Falen, fiasco, vallen, mislukt
    Overheid

    Een nieuw, uniek ict-dieptepunt bij het UWV

    Overheid

    Kans bijna verkeken om DigiD-kwestie snel op te lossen

    shutterstock_2339929885 TippaPatt 16x9
    Zorg

    ChipSoft bijt in het stof tegen noordelijke ziekenhuizen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs