Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Getronics komt met ‘Woman in Technology’

31 augustus 2018 - 08:16ActueelCarrièreGetronics
Zamire Willems
Zamire Willems

De wereldwijde ict-dienstverlener Getronics wil met ‘Woman in Technology’ diversiteit bevorderen door vrouwen te stimuleren een leidende rol aan te nemen en een voorbeeld van empowerment te worden. Zowel binnen Getronics als de ict-sector in het algemeen.

Getronics heeft klanten en medewerkers over de hele wereld met ieder een eigen achtergrond, cultuur en ideeën. Iets dat zeker meespeelt in de naar eigen zeggen vastbeslotenheid een voortrekkersrol te willen spelen in het stimuleren van diversiteit. ‘Woman in Technology’ is volgens het bedrijf dan ook een eerste stap in een bredere aanpak op het bevorderen van inclusiviteit voor alle geslachten, leeftijden, etniciteiten en geloofsovertuigingen.  

Het bedrijf heeft inmiddels enkele maatregelen genomen, gericht op de ontwikkeling van vrouwen binnen het bedrijf op de korte- en lange termijn. Zo is er een werkgroep opgericht, bestaande uit rolmodellen op het gebied van leiderschap die initiatieven voordragen. Ook worden er op regionaal niveau bijeenkomsten georganiseerd met het oog op input voor de strategie, het ontdekken van talent, het ontwikkelen van een coachingsprogramma en worden vrouwelijke succesverhalen gedeeld. Deelname aan externe evenementen, samenwerking met universiteiten en vrouwenorganisaties, en het opzetten van de ‘Women in Technology’-strategie voor 2020 maken ook deel uit van het project.

Getronics hoopt langs deze weg vrouwen, veelal een minderheid binnen een bedrijf, aan te moedigen ambities na te streven en op hun beurt weer een rolmodel te worden voor andere jonge vrouwen wereldwijd.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    samenwerking
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Getronics lijft Franse ITS Overlap in

    Irene Veldstra Getronics ceo
    ActueelCarrière

    Nieuwe ceo voor Getronics Benelux

    ActueelCarrière

    Nana Baffour trekt deur Getronics achter zich dicht

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Getronics investeert in telezorgplatform Socsan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs