Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Regulatory Compliance » ISO 27001

Duurzaamheidsprimeur voor servers HPE

20 april 2021 - 09:27ActueelISO 27001Hewlett Packard EnterpriseHPE
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Hewlett Packard Enterprise (HPE) is het eerste merk waarvan de servers voldoen aan de strenge criteria van TCO Certified voor datacenterproducten. Het gaat om een wereldwijde, toonaangevende duurzaamheidscertificering voor it-producten.

Met milieutechnische en sociale criteria omvat TCO Certified de volledige levenscyclus van het product, inclusief de verantwoordelijkheid van de toeleveringsketen, het gebruik van veilige stoffen voor de vervaardiging en de bevordering van de circulaire economie. Met deze levenscyclusbenadering komen  meer circulaire producten beschikbaar voor inkopers.

Organisaties eisen in toenemende mate it-producten met een hoge duurzaamheid. Voor de meeste inkopers is het lastig om te controleren of de duurzaamheidsclaims van de it-merken voor hun producten helemaal kloppen. Met TCO Certified is onafhankelijke verificatie niet optioneel, maar altijd inbegrepen. De naleving van alle criteria wordt tijdens de gehele geldigheidsduur van het certificaat onafhankelijk geverifieerd. Dit geeft consumenten en professionele inkopers de beschikking over nauwkeurige en vergelijkbare informatie.

‘Producttesten in onafhankelijke laboratoria en fabrieksinspecties door onafhankelijke auditors zijn cruciaal’, stelt Sören Enholm, ceo van TCO Development, de organisatie achter TCO Certified.

Via de Product Finder kan een ieder zoeken naar gecertificeerde producten en gegevens raadplegen betreffende duurzame prestaties. 

Meer over

Certificering

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Sustainable Tech duurzaam groen
    ISO 27001

    Steeds meer vraag naar groene ict-producten

    Klimaat
    SaaS Tools

    Microsoft brengt preview van Sustainability Cloud uit

    Enterprise Software

    Geld nodig voor duurzame, digitale delta

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs