Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Target-project levert vier nieuwe bedrijven op

Start-up
31 januari 2013 - 09:29ActueelCloud & Infrastructuur
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Vanuit het Europees gesubsidieerde Target-project zijn door Target Holding vier nieuwe bedrijven gestart in Noord-Nederland. Dit zijn e-Vitality, Dataprovider Links, Songa en Veam Video. Alle vier de bedrijven spelen op hun eigen manier in op de groeiende datastroom. Zij zijn dan ook gespecialiseerd in dataopslag en databewerking.

Het gebruik van grote hoeveelheden data neemt in allerlei toepassingen hand over hand toe. De grens van wat bestaande automatiseringsmethodieken aankunnen in dataopslag en databewerking, komt in zicht. Target heeft de financiële injectie gebruikt om zijn kennis en expertise door te geven aan de vier nieuwe organisaties en stelt hiervoor zijn ict-infrastructuur beschikbaar.

e-Vitality en Dataprovider Links

e-Vitality ontwikkelt e-Health-producten en -diensten op maat voor het online faciliteren en monitoren van zelfmanagement en vitaliteit in het zorgproces van cliënten en voor (secundaire) preventie in de (bedrijfs)gezondheidszorg. Met het e-Vitality-platform kunnen oefentherapeuten Cesar/Mensendieck- en fysiotherapeuten hun cliënten online behandelen. Hiermee wordt een bijdrage geleverd aan een efficiëntere inzet van zorg en een betere beschikbaarheid van zorg. De toename van zowel de opslag als de verwerking van multimediale sensordata zijn mogelijk door de expertise en de infrastructuur van Target.

Dataprovider Links brengt de belangrijkste navigatie op het internet in kaart. Het bedrijf maakt zichtbaar hoe websites naar elkaar linken en wat de reden en waarde van die links zijn. Klanten van de Dataprovider Links-database kunnen alle belangrijke informatie over de links naar een website vinden via een eenvoudige webinterface. Dataprovider Links heeft de ambitie de grootste linkdatabase van de wereld te worden. De database wordt opgeslagen en verwerkt op de Target-infrastructuur.

Songa en Veam Video

Songa is een online muziekdienst die gebruik maakt van het ruime aanbod aan muziekvideo’s aanwezig op Youtube. Gebruikers kunnen playlists maken van hun favoriete muziek en deze vervolgens delen met vrienden en via bekende social media-kanalen. De actieve community en diensten van Songa gaan zich verder ontwikkelen tot een concept door onder andere de inzet van de Target-patroonherkenningstechnologie voor big data.

Veam Video biedt een interviewplatform waarmee gebruikers zelf thuis een videosollicitatie kunnen opnemen. De invoering van een geautomatiseerd systeem biedt bedrijven eenvoudige en tijdbesparende mogelijkheden voor onder andere sollicitaties en trainingen. Het concept vereist op termijn de opslag en intelligente verwerking van zeer grote hoeveelheden data.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Brand NorthC‑datacenter onder controle, nog wel overlast klanten

    Cloud & Infrastructuur

    Brand bij datacenter NorthC in Almere [video]

    Overheid

    Nederlandse Staat kan verlengen met Solvinity

    Innovatie & Transformatie

    Delftse QuantWare bouwt grootste quantumprocessor-fabriek

    Cloud & Infrastructuur

    Gartner: overstap naar mainframe soms goedkoper dan bij VMware blijven

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter kan verlenging DigiD-contract nog tegenhouden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs