Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Kantoorinstallateur JWS omarmt ook Xerox

28 augustus 2014 - 10:12ActueelCloud & InfrastructuurJWSKonica MinoltaXerox
Rik Sanders
Rik Sanders

Kantoorinstallateur JWS uit Raalte heeft een partnerschap gesloten met Xerox. Voor JWS betekent dit partnership een grote verandering, aangezien het bedrijf van een single branded-strategie naar een strategie met meerdere merken gaat. JWS is de oudste Konica Minolta-dealer in Nederland en treedt ook nog op als prijs-per-pagina-partner van HP. Met Xerox erbij verstevigt het bedrijf zijn positie als printerdienstverlener in de kantoormarkt.

Xerox zocht naar een partner in de regio Oost-Nederland en benaderde JWS met de vraag of die partij interesse had. ‘Daar moesten wij diep over nadenken’, vertelt Jurik Okma, directeur bij JWS. ‘Het is natuurlijk een mooie kans om ons te versterken, maar van oudsher is JWS een dealer van Konica Minolta. Dat bedrijf staat net als Xerox qua kwaliteit en service-organisatie bovenaan de printermarkt. Konica Minolta had dan ook liever gezien dat we ons dealerkanaal hadden uitgebreid met een partij als Ricoh, Sharp of Kyocera. Na goed overleg hebben we toch besloten om in te gaan op het aanbod van Xerox.’

Wat voor JWS de doorslag gaf, is dat Konica Minolta en Xerox allebei trouwe klantenkringen hebben. Een Konica-klant stapt zelden over naar een andere printermerk, vertelt Okma. ‘Dat beeld hebben wij ook van Xerox. Daarom verwachten we niet dat de partnerships elkaar gaan bijten.’ De kantoorspecialist kan nu als Xerox-dealer de markt een nog uitgebreider portfolio aanbieden. Voor Xerox betekent de overeenkomst een versterking van zijn verkoopkanaal. Het printerconcern doet overigens de verkoop voor de grote klanten en de aanbestedingsmarkt zelf.

Flexibel

JWS biedt naast Konica Minolta ook HP-printerdiensten. Het bedrijf is ppp-partner van HP: prijs-per-pagina-partner. ‘Veel printerleveranciers bieden één prijs aan voor de hardware én de afdrukken. Daardoor hebben de klanten geen goed zicht op hun kosten. Wij bieden twee contracten aan: een voor de hardwarelease en de ander voor de afdrukken. Dat laatste contract is schaalbaar: klanten kunnen indien nodig hun printervolume ermee verminderen of vermeerderen’, aldus Okma.

JWS Kantoorinstallaties houdt zich al sinds 1979 bezig met printen en kopiëren voor de zakelijke markt; de laatste jaren ook met het digitaliseren van documenten en factuurherkenning. Het bedrijf uit Raalte is in 1979 opgericht door Jan Willem Stijntjes en in 2008 overgenomen door Arno van Dijk en Jurik Okma.

Meer over

Printing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Xerox tekent OSN op als nieuwe partner

    Collectebus Leger des Heils
    ActueelData & AI

    Konica pakt printerpark Leger des Heils aan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs