Nokia sluit contract rond 5G in China

5G

Het Finse Nokia heeft een overeenkomst afgesloten met de Chinese telecomprovider China Unicom. Het bedrijf gaat het zogeheten optical fronthaul network leveren voor 4G- en 5G-ran-verkeer in Peking (radio access network).

Met de nieuwe Nokia-apparatuur moet het installeren van 4G- en 5G-radio’s sneller gaan en moet het netwerk eenvoudiger te beheren zijn. Nokia zet hiervoor onder meer zijn 1830 Versatile WDM Module in, die biedt hiervoor de benodigde lage latency en jitter-waarden, zegt het bedrijf.

‘We delen China Unicom’s visie en toewijding om 5G-diensten van wereldklasse te leveren aan onze klanten’, zegt Gao Bo van Nokia Shanghai Bell. ‘De Nokia Anyhaul-oplossingen vormen een sleutelelement in een snellere netwerkuitrol, eenvoudiger beheer en lagere operationele kosten.’

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste ict-nieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2019-07-10T10:26:00.000Z Frederic Petitjean


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.