Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Supermarkt kassa

Colruyt in zee met Extreme Networks

22 september 2021 - 12:55ActueelCloud & InfrastructuurColruytExtreme Networks
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Netwerkspecialist Extreme Networks gaat een cloudgebaseerd netwerk installeren dat alle supermarkten, distributiecentra en kantoren van de Colruyt Group verbindt, zowel in België, Luxemburg als Frankrijk en India.

Colruyt Group heeft meer dan zeshonderd eigen winkels en levert voedingsmiddelen en andere artikelen aan ruim 580 onafhankelijke winkels. Het bedrijf heeft ook een sterke e-commerce-aanwezigheid in Europa en is eigenaar van onder meer OKay, Bio-Planet, Dats 24, DreamLand en DreamBaby.

De laatste tijd begon de onderneming tegen zijn maximale netwerkcapaciteit aan te lopen. Het bestaande netwerk bleek niet voldoende uitgerust te zijn om de opkomst van mobiele en connected devices en de uitbreiding van de activiteiten te ondersteunen en bood te weinig inzichten en locatiediensten, waarmee de winkels hun salesstrategieën konden bouwen.

Colruyt koos voor Extreme om te migreren naar een robuuster en betrouwbaarder cloudbeheerd netwerk dat meer capaciteit biedt en zorgt voor meer inzicht en achtergrondinformatie. Het nieuwe netwerk wordt aangedreven door ExtremeCloud IQ en biedt draadloze connectiviteit voor medewerkers en klanten.

Er werden ruim 10.000 access points (die Wifi 6 ondersteunen) geïnstalleerd binnen al zijn winkels, kantoren en distributiecentra. Ze staan open voor elke gebruiker, van winkelmedewerker met een handheld device tot aan klanten met een smartphone. Het ExtremeCloud IQ-beheerplatform biedt nu inzicht in en analyses rond het netwerkgebruik. Hierdoor kan het bedrijf bepalen hoe het de bedrijfsvoering en klantervaring kan optimaliseren in winkels en distributiecentra.

Netwerkproblemen worden proactief gedetecteerd met ExtremeCloud IQ Co-Pilot. Deze extensie biedt ook potentiële oplossingen en zorgt ervoor dat kleine problemen niet uitmonden in grote.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Colruyt stapt in Franse robots

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs