Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

ABN Amro ook op proef met msn saldo

17 mei 2005 - 12:20ActueelCloud & InfrastructuurABN AmroPostbankSNS

ABN Amro is een proef gestart met msn saldo. Klanten van de bank kunnen via msn hun actuele saldo opvragen. Eerder deed de Postbank al een soortgelijke proef. Met de proef wil ABN Amro onderzoeken of dit kanaal geschikt is voor het leveren van bankdiensten. Zover als SNS dat met Bill een complete betaalmodule ontwikkelde, gaat ABN Amro echter niet.

De werking van msn saldo is gelijk aan die van sms saldo, een dienst die ABN AMRO in 2004 heeft geïntroduceerd en die volgens de bank momenteel door ruim 10.000 klanten wordt gebruikt. De klant wordt in staat gesteld om een chat sessie met ABN AMRO op te starten en op deze eenvoudige manier zijn saldo van zijn rekeningen op te vragen.

Ruim 75 procent van alle Nederlandse jongeren tussen 13 en 24 jaar is actief op msn, aldus ABN Amro. Voor deelname aan de proef worden in eerste instantie 250 studenten uitgenodigd, die zelf weer andere studenten kunnen uitnodigen. Als het maximale aantal gebruikers van 1000 is bereikt zal de inschrijfmogelijkheid gesloten worden.

“De afgelopen vijf jaar is het internetgebruik in Nederland enorm toegenomen. De internetbrowser en e-mail zijn de stuwende kracht hierachter,” aldus Paskal van Lomm, bij ABN AMRO verantwoordelijk voor internetbankieren.

“Inmiddels regelen ruim 2,1 miljoen klanten bij ABN AMRO hun bankzaken via internet. We onderzoeken continu hoe we nog beter in kunnen spelen op de behoefte van onze klanten door nieuwe mogelijkheden toe te voegen aan onze site. In dat kader starten we vandaag de proef met msn saldo.” Tot nu toe kunnen klanten hun actuele saldo opvragen via een medewerker op kantoor, het call center en internet bankieren.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Geldautomaten ABN Amro naar Wincor Nixdorf

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs