Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Restaurantketen Casper haalt 5 miljoen euro op

20 april 2022 - 09:24ActueelGovernance & Privacy
William Visterin
William Visterin

Casper, een snelgroeiende online-restaurant- of keukenketen in België, kondigt aan vijf miljoen euro te hebben opgehaald in een Series-A-ronde onder leiding van Slingshot Ventures uit Amsterdam.

Casper is een zogenaamde ghost– of dark kitchen. In 2021 had het bedrijf een omzetgroei van 210 procent en leverde het meer dan 230.000 gerechten. De financieringsronde van Casper, onder leiding van Slingshot Ventures, liep in samenwerking met serie-ondernemers Zhong Xu & Jan Hollez van Deliverect en Jürgen Ingels van Smartfin.

Klanten van Casper kunnen bij tien online-restaurants bestellen: van Gloria’s pasta en Barney’s burgers tot salades, bagels of een volledig veganistisch gerecht van de Vegetarische Slager. Bestellen kan rechtstreeks bij de virtuele restaurants of via Casper zelf, waarbij de verschillende merken kunnen worden gecombineerd tot één bestelling, in één levering.

Casper streeft er naar eigen zeggen naar om zoveel mogelijk met lokale leveranciers te werken. Binnen dertig minuten moeten de maaltijden tot aan de deur bezorgd of zijn ze klaar om af te halen. Casper werkt samen met de bekende marktplaatsen Takeaway.com, Deliveroo en Uber Eats.

Achterafstraatjes

In tegenstelling tot andere ghost kitchens, die zich vaak in achterafstraatjes ophouden met geblindeerde ramen, is Casper zichtbaar in het straatbeeld met transparante locaties, een herkenbare branding, techniek om inloopbestellingen te plaatsen en wachtruimtes voor de bezorgers.

De markt voor afhaalmaaltijden, en bijhorende technologie en software, is in volle expansie. Marktonderzoek van Euromonitor voorspelt dat de maaltijdbezorgingsindustrie rond 2030 een biljoen dollar waard zal zijn.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    Strategische alternatieven voor VMware

    Ontdek 3 strategieën voor een succesvolle overstap

    Meer lezen

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Horeca zet digitale innovatie op het menu

    ActueelData & AI

    John Fentener van Vlissingen stapt in Omniboost

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs