Software-investeerder Main Capital Partners, die in april van dit jaar bij BCS instapte, draagt wederom zorg voor de financiering. De markt voor human capital management groeit, met diverse mogelijkheden tot consolidatie. BCS HR heeft ongeveer 150 medewerkers na de overnames.
MediSoft en Tasper bieden oplossingen die complementair zijn aan het productportfolio van BCS. De software van MediSoft omvat verzuimregistratie, casemanagement en re-integratietrajecten. BCS kan hiermee een meer uitgebreide oplossing bieden voor medewerkers die enige tijd afwezig zijn. Bovendien krijgt het bedrijf nu een sterke entree tot de zorgsector.
Tasper is gespecialiseerd in software waarmee bedrijven hun werknemers verlofregelingen en flexibele arbeidsvoorwaarden kunnen bieden. Denk aan persoonsgebonden uitgaven en budget voor fitness en opleiding.
Joep Eijkens, ceo van BCS, verwacht met beide overnames zijn klanten beter te kunnen ondersteunen bij de bevordering van werknemersgezondheid- en tevredenheid. De software maakt het proces rondom flexibele arbeidsvoorwaarden, werknemersgeluk, verzuim en re-integratie efficiënter, aldus Eijkens.
Uw reactie
LET OP: U bent niet ingelogd. U kunt als gast reageren maar dan wordt uw reactie pas zichtbaar na goedkeuring door de redactie. Om uw reactie direct geplaatst te krijgen moet u eerst rechtsboven inloggen of u registreren