Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Aura toont ander gezicht van Avaya

30 december 2010 - 14:08ActueelCloud & InfrastructuurAvaya
Witold Kepinski
Witold Kepinski

Telecom- en netwerkleverancier Avaya heeft onlangs John van der Velden als nieuwe directeur voor Nederland aangesteld. Volgens hem is Avaya meer dan alleen maar een leverancier ip-telefonie. Het bedrijf heeft een breed productportfolio, zoals het Avaya Aura ip-platform, dat bestaat uit spraak-, video-, messaging-, presence- en webapplicaties. Het is de taak aan Avaya en zijn ict-dienstverleners meer oplossingen van het Avaya-platform in de markt te zetten.

Avaya levert zijn oplossingen aan de grootzakelijke markt als aan het mkb, aldus Van der Velden. ‘Dat zal ik ook meer gaan communiceren naar onze klanten en naar onze ict-dienstverleners. Ik ken overigens het partnerkanaal van Avaya heel goed, omdat ik zelf daarvan vandaan kom. Ik zal mij daarom actief inzetten om onze business partners, die voor 90 procent onze producten leveren aan eindgebruikers, te laten groeien. Dat zijn zowel kleinere resellers als grote systeemintegratoren zoals KPN, Dimension Data, BT, Telindus en Imtech. Met deze grote partijen willen we meer oplossingen van onze Avaya Aura ip-platform aan klanten bieden.'

Complexe communicatienetwerken

Met Avaya Aura, dat onder andere bestaat uit ip-telefonie en contact center, kunnen bedrijven volgens Van der Velden hun verschillende communicatieoplossingen op uiteenlopende locaties integreren, ongeacht uit welke oplossingen van welke leveranciers de communicatieomgeving bestaat. Zo vereenvoudigt Avaya Aura volgens Van der Velden complexe communicatienetwerken en verlaagt het bedrijf de infrastructuurkosten.

Van der Velden: ‘Daarnaast voorziet de architectuur medewerkers van spraak-, video-, messaging-, presence- en webapplicaties, waar ze zich ook bevinden. Avaya Aura richt zich op grootzakelijke bedrijven en contact centers. Een van de nieuwere oplossingen binnen het Avaya Aura Contact Center is het verzamelen van data uit sociale media naar de contact center. Bijvoorbeeld van Facebook en Twitter. Dat gebeurt met Avaya's Social Media Gateway die data van klanten die actief zijn op sociale media opslaan in het crm-systeem.'

Lees het hele interview met John van der Velden.

Meer over

NetwerkenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Avaya Nederland stelt nieuwe directeur aan

    deal overeenkomst partner samenwerking akkoord
    ActueelCloud & Infrastructuur

    HP vindt in Avaya nieuwe verkooppartner

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Avaya-baas De Jongh wordt directeur bij EMC

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ‘Nortel en Avaya Nederland integreren makkelijk’

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Avaya integreert producten Nortel Enterprise

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Avaya levert tablet voor videocommunicatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs