Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Veliq strikt T-Systems voor mobility uit cloud

11 april 2012 - 05:41ActueelCloud & InfrastructuurT-SystemsVeliQ
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Leverancier van enterprise mobility-oplossingen Veliq en infrastructuurleverancier T-Systems International hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten voor het leveren van zakelijke mobiliteitsoplossingen uit de cloud. De webgebaseerde mobile device management (mdm)-oplossing die T-Systems vanuit zijn tier-3 datacenters levert, is gebaseerd op MobiDM van Veliq.

Cloud computing wordt gebruikt voor het distribueren van content en apps naar mobiele apparaten. Daarvoor is een centrale oplossing nodig om zowel de gebruikers als hun toegangsrechten tot alle zakelijke en persoonlijke content te kunnen beheren. Mdm-tools helpen daarbij, maar vereisen meestal een forse investering in de benodigde licenties, implementatie en het opleiden van alle gebruikers. De nieuwe op MobiDM gebasseerde T-Systems-service is daarentegen volgens een pay as you go-model zonder opstartkosten direct beschikbaar.

Flexibel uit te breiden

MobiDM maakt het via een webinterface mogelijk om routinematige beheertaken in vergaande mate te automatiseren, apparatuur- en platformonafhankelijk. Dat verkort de implementatietijd voor zo'n beheeroplossing en verlaagt de kosten en risico's. Voor een vast bedrag per apparaat, per maand, hoeven bedrijven niet meer zelf te investeren in software, mensen en ontwikkeling. MobiDM is een eenvoudig te gebruiken SaaS-oplossing, die in vijftien minuten te implementeren is en is flexibel uit te breiden.

In de zomer van 2011 heeft T-Venture, het Venture Capital bedrijf van Deutsche Telekom, een belang genomen in Veliq, voor het financieren van de snelle internationale groei en technische innovaties voor MobiDM. Als onderdeel van deze investering gaat T-Systems nu samenwerken met Veliq om managed mobility uit de cloud te leveren, gebaseerd op de MobiDM-technologie.

Meer over

Computing EverywhereSaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Logica gebruikt Enterprise Mobility-platform Veliq

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VeliQ krijgt miljoeneninjectie van T-Venture

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VeiligMobiel kiest Veliq als nieuwe naam

    Euro
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VeliQ haalt 9 miljoen dollar op voor groei

    Analytics
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Cloudera en T-Systems ontwikkelen analysedienst

    BMW ConnectedDrive hotspot
    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems en BMW bouwen LTE-hotspot in auto

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs