Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

RET geeft reisinformatie op Samsung Galaxy Tab

RET
12 juli 2012 - 10:43ActueelCloud & InfrastructuurRETSamsung
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Het Rotterdamse openbaarvervoerbedrijf RET heeft zeshonderd medewerkers uitgerust met een Samsung-tablet. De RET-medewerkers gaan de Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus onder andere gebruiken om reizigers onderweg actuele reisinformatie te geven, zich voor hun dienst aan te melden en schades te delen via een speciale applicatie. Met foto's en video's die zij met de tablet maken, geven zij direct inzicht in de schade. Op die manier kan de schade zo snel mogelijk worden verholpen.

De Plus Tab 7.0 Plus heeft de afmetingen waarop een plattegrond aan een reiziger kan worden getoond. De 7.0 inch grote tablet is groter dan een mobiel, maar kleiner dan een notebook, waardoor hij makkelijk in een binnenzak past. Met een mobile device management-product kan RET de Samsung-tablets eenvoudig, snel en veilig beheren. Op afstand zitten in de tablet ruim driehonderd features. Bij standaard Android-apparaten is het aantal een tiende hiervan.

Met de extra mogelijkheden die de ruim driehonderd features bieden, heeft RET de regie over klantgericht en efficiënt gebruik van de tablets door de medewerkers. Zo kunnen de zeshonderd medewerkers via apps bijvoorbeeld stationsdagrapporten digitaal invullen, net zoals andere formulieren die zij nu op papier aanleveren.

Samsung-gebruikerstraining

'We willen onze klanten en medewerkers goed informeren', zegt RET-directiewoordvoerder Frouke Albers. 'Met name de communicatie met medewerkers op onze metrostations verliep nog via faxen en dat is niet meer van deze tijd. Afgelopen periode hebben collega's de verschillende apparaten getest. De Galaxy Tab kwam daar als beste uit. De tablet past precies in de binnenzak van onze bedrijfsuniformen. In een speciale Samsung-gebruikerstraining leren collega's hoe zij de tablet kunnen inzetten voor hun dagelijkse werkzaamheden. Bovendien geeft het ons een vertrouwd gevoel, dat dankzij een aantal beveiligingsoplossingen, onze bedrijfsgegevens veilig zijn. Het bereik op een aantal ondergrondse metrostations is momenteel nog niet optimaal. Daaraan wordt deze zomer gewerkt.'

'Steeds meer bedrijven ontdekken dat tablets een uitkomst zijn voor medewerkers die veel op locatie zijn', zegt Geert Mol, marketingmanager Mobile bij Samsung Nederland. 'Samen met RET hebben wij gekeken naar hoe medewerkers met behulp van een tablet hun werk klantvriendelijker en efficiënter kunnen uitvoeren. Wij zijn er trots op dat RET voor onze oplossing heeft gekozen, waarin het gemak voor de reiziger en de medewerker centraal staat.'

Meer over

SmartphonesTablets

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    Data & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs