Om zijn naamsbekendheid te vergroten kiest Detron er bewust voor zijn vestigingen zoveel mogelijk op zichtlocaties te huisvesten. Inmiddels heeft Detron vestigingen in Rotterdam, Veenendaal, Echt, Raamsdonksveer, Almere en Waardenburg, waarvan de meeste op zichtlocaties zijn. Ook het nieuwe pand van Detron Telecom Solutions ligt pal langs de A2 bij de afslag Veghel.
Directe buren van drie etages tellende kantoortoren van Detron Telecom Solutions zijn ict-dienstverlener Pink Roccade Healthcare - onderdeel van TSS - en Siemens Industry Software.
145 miljoen euro
Detron ICT & Telecom Groep beheert de gehele ict- en telefonieomgeving voor zijn klanten en is met een verwachte jaaromzet van circa 145 miljoen euro en zo'n zeshonderd medewerkers één van de grootste niet-beursgenoteerde ict-ondernemingen van Nederland.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: