Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
cybersecurity

Nokia Networks beveiligt apparatuur met Clavister

03 april 2017 - 09:02ActueelCloud & InfrastructuurClavisterNokia
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Leverancier van virtuele beveiligingsoplossingen voor netwerkapparatuur Clavister heeft een order ontvangen van Nokia Networks. Die leverancier van netwerkapparatuur zet Clavister in voor de beveiliging van een netwerk van een grote West-Europese operator. De beveiligingsoplossing van Clavister vormt een kernonderdeel van het NetGuard-productaanbod van Nokia dat bij die telecomaanbieder actief is. De naam van de operator is niet bekendgemaakt.

Nokia Networks heeft haar focus op netwerkbeveiliging verscherpt en kiest oplossingen van gespecialiseerde partners om die apparatuur en infrastructuur te beveiligen.
‘Hoewel deze order een bescheiden omzetwaarde vertegenwoordigt, is dit een belangrijk startsignaal voor de verkoop van de NetGuard-oplossingen van Nokia. Een succesvolle marktacceptatie hiervan vertegenwoordigt op de lange termijn substantieel omzetpotentieel voor ons’, meldt Clavister in een toelichting.

Niels Pluijmen verantwoordelijk voor de verkoop van Clavister in Noord-Europa: ‘We zijn enthousiast over deze order. Dit is een mijlpaal in onze samenwerking met Nokia en bewijst dat onze strategische focus op virtuele beveiliging vruchten begint af te werpen. Deze oplossing, die speciaal is ontwikkeld om te voorzien in de eisen van moderne netwerken, brengt ons in een unieke positie om een groter deel van de sdn/nfv-markt te bedienen.’

Clavister levert beveiligingsoplossingen voor vaste, mobiele en virtuele netwerkomgevingen. De organisatie levert het mkb, telecombedrijven en leveranciers van cloudoplossingen, verschillende beveiligingsoplossingen tegen steeds geavanceerdere aanvallen. Clavister is genoteerd aan de Nasdaq. Het Europese kantoor is gevestigd in de Duitse stad Hamburg. De Nederlandse markt wordt via partners bediend.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Nieuwe telecomoplossing van Clavister: beveiliging als een nutsvoorziening
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Clavister vernieuwt telecomsoftware

    ActueelSecurity & Awareness

    Clavister introduceert wireless access gateways

    Clavister lanceert Clavister Multi Factor Authentication
    ActueelSecurity & Awareness

    Clavister komt met multi factor authentication

    Nokia 3310
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nokia haalt meer winst uit minder omzet

    5G
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nokia initieert EU-onderzoeksproject voor 5G

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs