Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

Zesde editie Dutch Technology Week van start

16 mei 2017 - 07:55ActueelCloud & Infrastructure
Pim van der Beek
Pim van der Beek
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

De zesde editie van de Dutch Technology Week (DTW) is maandag 15 mei van start gegaan in Eindhoven. Tot en met zaterdag 20 mei staan er allerlei bijeenkomsten, demonstraties en debatten rondom thema's als zorg energie en mobiliteit op het programma.

Tijdens de opening vond een ontbijtbijeenkomst voor ruim 250 gasten plaats in het Klokgebouw, op Strijp-S in Eindhoven. Studenten van de TU/e en Fontys Hogescholen toonden projecten en er zijn debatten gehouden.

Het thema van de DTW is: Technology Connects. Sprekers, waaronder vertegenwoordigers uit de drie economische kerngebieden (Amsterdam, Rotterdam en Brainport Eindhoven), discussieerden over dat onderwerp. Daarbij was onder meer Harry van Dorenmalen (vicevoorzitter IBM Europe en portefeuillehouder Health Economic Board Amsterdam) aanwezig. Hij benadrukte het belang van samenwerking. ‘In de wereld is Nederland zo groot als een postzegel, dus het is van het grootste belang dat wij elkaar opzoeken en samenwerken om onze positie in de wereld te behouden en te versterken.’

Tijdens een debat over het onderwijs en ict kwam de mogelijke herinvoering van een numerus fixus voor technische studies aam bod. Sprekers waren Frits van Hout (voorzitter Klankbordgroep DTW, lid Raad van Bestuur ASML), Ineke Dezentjé Hamming (voorzitter/directeur FME-CWM) en Marieke Blom (hoofdeconoom ING). 

Activiteiten

De zesde editie van de DTW wordt 20 mei afgesloten met een grote publieksdag. Op vijf locaties in Brainport Eindhoven en op vier locaties in Noord-Nederland geven technologiebedrijven een kijkje binnen de muren van hun organisatie.

Samenwerkende partners organiseren met elkaar meer dan vijftig activiteiten, gericht op zowel professionals in de ict en techniek, als op een bredere doelgroep. Het programma is te vinden op: http://www.dutchtechnologyweek.com.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Kort: ’15 procent NL-organisaties getroffen door PHP-aanval’, Gartner deelt 5 ai-trends voor 2027 (en meer)

    Soevereiniteit

    Vraagtekens over soevereine SAP-cloud Defensie

    Cloud & Infrastructure

    Ex-ASML-topman pleit voor importheffingen China

    Datacenter & Infrastructure

    Google krijgt wind van voren na kaalslag in Fins bos

    IT Industry news

    Ctac in rode cijfers door bankroet Belgische klant

    IT Strategy & Governance

    Kort: Zorgen om verkeerssoftware Rijkswaterstaat, Canon introduceert edr voor printomgeving (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs