Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
groei cijfers vergrootglas grafiek

Schuberg Philis boekt recordomzet in 2010

15 augustus 2011 - 14:57ActueelWerkplek & BeheerSchuberg Philis
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Schuberg Philis heeft in 2010 een recordomzet van 42,5 miljoen euro geboekt. Dat is een groei van 21 procent vergeleken met 2009. De winst van dienstverlener voor het beheer van bedrijfsapplicaties, kwam uit op 4,4 miljoen euro, bijna 19 procent meer dan in 2010. Schuberg Philis profiteert naar eigen zeggen van de trend dat bedrijven hun applicaties steeds vaker onderbrengen bij verschillende beheerders. Het op Schiphol-Rijk gevestigde bedrijf richt zich op applicaties die altijd moeten draaien.

Schuberg Philis-directeur Pim Berger: 'Meer dan voorgaande jaren zien we dat grote bedrijven steeds vaker meerdere leveranciers inschakelen als zij overgaan tot outsourcing of de vernieuwing van bestaande contracten. Bovendien stappen onze klanten vaker over naar de private cloud service.' Berger ziet dat grote bedrijven vanuit risico-, regelgeving- en beveiligingseisen hun applicaties niet in de publieke cloud plaatsen.

Naast de cijfers over 2010 meldt de dienstverlener dat de waarde van de toekomstige omzet uit lopende contracten is gestegen tot 124 miljoen euro. In 2009 en 2008 kwam dat bedrag uit op respectievelijk 83,5 en 65,5 miljoen euro. Volgens de dienstverlener zijn deze resultaten een belangrijke graadmeter voor vertrouwen van afnemers van hun diensten.

Het bij Schiphol gevestigde bedrijf legt zich specifiek toe op de uitbesteding van applicatie-infrastructuren die 24 uur per dag beschikbaar moeten zijn. Het bedrijf is naar eigen zeggen de enige leverancier die honderd procent beschikbaarheid garandeert.

ABN Amro

In 2009 zag het bedrijf de winst nog licht dalen doordat de posten personeelskosten en andere bedrijfskosten hoger uitvielen dan in 2008. De groep medewerkers telt 150 medewerkers waarvan ongeveer 110 man in dienst van het bedrijf zijn.

Onder de Nederlandse klanten van Schuberg Philis bevinden zich Rabobank, KLM, Eneco, ABN Amro en Bol.com.

In 2009 sloot het bedrijf een overeenkomst met beheersoftwareleverancier BMC.

JAARCIJFERS SCHUBERG PHILIS

 

2010

2009

2008

2007

2006

Omzet

42,5

35,0

30,4

20,2

13,2

Nettowinst

4,4

3,7

3,9

2,7

1,8

Bedragen in miljoen euro

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Meer omzet, minder winst voor Schuberg Philis

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rabo Mobiel kiest opnieuw voor Schuberg Philis

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Schuberg Philis ziet omzet groeien

    Computable.nl
    ActueelGovernance & Privacy

    Schuberg Philis verkleint uitroltijd met BMC

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs