Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

CTB Flex kiest voor IaaS van Proact

06 december 2012 - 10:49ActueelCloud & InfrastructuurProact
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Ict-dienstverlener voor de uitzendbranche CTB Flex heeft onlangs een driejarige overeenkomst getekend met storage-integrator Proact voor een volledig gehoste en beheerde storage-infrastructuur. De nieuwe infrastructure as a service (IaaS)-omgeving zorgt voor een veilige opslag van alle ingevoerde gegevens, zodat flexwerkers en uitzendkrachten continu toegang hebben tot de webportals, de achterliggende databases en de applicaties.

CTB Flex maakt onderdeel uit van CTB Holding en biedt een totaaloplossing voor de uitzendbranche die de volledige bedrijfsprocessen van uitzendorganisaties en intercedenten ondersteunt. Volgens Ronald Buitenhuis, manager operations & product management bij CTB Flex, was in het selectieproces het imago van de benaderde leveranciers belangrijker dan de feitelijke specificaties. ‘Wij wilden het beheer van onze storage-infrastructuur volledig uitbesteden. In een managed services-structuur is het extra belangrijk dat je op je it-partner kunt vertrouwen. We hebben daarom uitgebreid navraag gedaan bij een peer-groep, bestaande uit klanten van de geselecteerde leveranciers. We hebben onder meer nagevraagd wat leveranciers aanbieden, hoe snel zij leveren en hoe de prijs/kwaliteit-verhouding eruit ziet.’

Uiteindelijk koos CTB Flex ervoor om in zee te gaan met Proact. Niet alleen vanwege de goede referenties maar volgens Kees Blokker, infrastructuurarchitect bij CTB, vooral ook omdat Proact meedenkt. ‘Waar andere partijen aangaven volledig mee te willen gaan in onze wensen was Proact de enige partij die ons echt uitdaagde. Zij hebben kritisch naar onze architectuur en wensen gekeken en ons een betere oplossing geadviseerd. Proact verzorgt het volledige beheer van de it-omgeving, terwijl wij zelf verantwoordelijk zijn voor het applicatiebeheer.’

Meer over

IaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Innovatie & Transformatie

    ADP verkoopt zijn divisie Flex aan CTB

    Handen schudden
    Logistiek

    SD Worx neemt delen CTB over

    Cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Proact helpt Pantar aan hybride clouddiensten

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    IntraData biedt CTB Flex handtekening via cloud

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs