Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
CEO Cegeka

Cegeka noteert stevige omzetgroei

27 mei 2020 - 08:54ActueelGovernance & PrivacyCegeka
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Belgische it-groep Cegeka groeit voor het zestiende jaar op rij en sluit het boekjaar 2019 af met een omzet van 561 miljoen euro, een toename van bijna tien procent in vergelijking met de cijfers van een jaar eerder. Dat blijkt uit de publicatie van het jaarverslag.

Afgelopen jaar was het eerste met de nieuwe ceo Stijn Bijnens aan het hoofd van Cegeka. Niet alleen de omzet groeide verder aan, ook de operationele winst van de groep tikte af of iets meer dan veertig miljoen, een stijging van ruim drie procent. ‘Wij hebben in 2019 onze financiële positie verder versterkt. Daardoor waren we in staat om in april 2020 – in volle coronacrisis – de overname van KPN Consulting in Nederland succesvol af te ronden. Daarnaast hebben we recent ook Finavista in Nederland en Gridmax in België kunnen overnemen’, zegt Stephan Daems, cfo van Cegeka.

In 2019 investeerde Cegeka aanzienlijk in domeinen als cloud, application modernization, cybersecurity, business-continuïteit, mobiele private netwerken, 5G, en alles wat ‘slim’ is – van slimme mobiliteit tot slimme business.

De Cegeka-hoofdzetel blijft in het Belgische Hasselt, maar Nederland is tegenwoordig meer dan de tweede thuisbasis van Cegeka, aldus Bijnens. ‘De overname van KPN Consulting, gestart in 2019 en in de lente van dit jaar gefinaliseerd, is de volgende mijlpaal voor ons bedrijf. Deze stap was belangrijk om onze lokale aanwezigheid in de Nederlandse markt te versterken en om onze end-to-end-portfolio in Nederland te verbreden.’ Ook in 2020 blijft Cegeka in de Nederlandse markt investeren.

Om de integratie van KPN Consulting in goede banen te leiden, werd onlangs Zander Colaers (Global VP Infrastructure) naar Nederland gestuurd. Zijn taak wordt ad interim overgenomen door Bijnens.

Meer over

ConsultingNetwerkenOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    Strategische alternatieven voor VMware

    Ontdek 3 strategieën voor een succesvolle overstap

    Meer lezen

    Deal handen schudden overname
    ActueelFinanciële dienstverlening

    AFM besteedt ict uit aan Cegeka

    België en Nederland
    ActueelData & AI

    Cegeka neemt Nederlandse dataspecialist over

    ActueelCarrière

    Call2 blijft ook na overname Cegeka in de lucht

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Cegeka bouwt aan Europees Dynamics-huis

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs