Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

OGD is grote winnaar bij provincie Utrecht

31 augustus 2010 - 09:17ActueelInnovatie & Transformatie3-AngleCentricComputableDNCDoxis InformatiemanagersHappyCustomersMaandagNieuwlandOGD ict-dienstenPaxton IT ServicesSource AutomationTTPYacht
Rik Sanders
Rik Sanders

Provincie Utrecht heeft bekendgemaakt welke inhuurpartijen het heeft geselecteerd. Daarbij blijkt OGD uit Delft bij drie van de vijf kavels mantelpartner te zijn geworden. Tot de andere uitverkoren partijen behoren Paxton (onderdeel van IT Staffing), 3-Angle, Centric, Source Automation, HappyCustomers, Maandag, Doxis, DNC TTP, Nieuwland Automatisering en Yacht. Met de raamovereenkomsten is een totale geschatte waarde van bijna 6,5 miljoen euro gemoeid over maximaal vier jaar.

De provincie schreef een aanbesteding uit voor het inhuren van tijdelijke medewerkers op het vlak van ict- en informatiebeheerdiensten. De tender bestond uit vijf percelen: implementatie, ontwerp en inrichting, beheer en ondersteuning, documentaire informatievoorziening en gis (geografische informatiesystemen).

Eerder al meldde Computable dat Happy Customers, OGD en 3-Angle Software & Services waren aangetrokken als mantelpartijen voor helpdesk- en beheerdiensten (kavel 'beheer en ondersteuning). OGD blijkt nu ook als partij te zijn geselecteerd voor de kavels implementatie en ontwerp en inrichting. 3-Angle Software & Services en Maandag BV wisten twee percelen binnen te halen.

Winnaars

De raamovereenkomsten hebben een looptijd van twee jaar met een optie tot verlenging van twee keer een jaar. Per perceel selecteerde de provincie drie partijen.

De uiteindelijke onderverdeling is als volgt:

– Perceel 1: Implementatie: OGD, Paxton IT Services en 3-Angle (geraamde contractwaarde: 1 miljoen euro, 26 inschrijvingen).
– Perceel 2: Ontwerp en inrichting: OGD, Centric en Source Automation (geraamde contractwaarde: 800.000 euro, 26 inschrijvingen).
– Perceel 3: Beheer en ondersteuning: OGD, HappyCustomers en 3-Angle (geraamde contractwaarde: 1,8 miljoen euro, 33 inschrijvingen).
– Perceel 4: Documentaire Informatievoorziening: Maandag BV, Doxis en DNC TTP (geraamde contractwaarde: 2,4 miljoen euro, 12 inschrijvingen).
– Perceel 5: GIS: Maandag BV, Nieuwland Automatisering en Yacht (geraamde contractwaarde: 480.000 euro, 12 inschrijvingen).

Meer over

Aanbesteding

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    OGD regelt helpdesk voor Milieudienst Rijnmond

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    NIVEL besteedt ICT uit aan OGD

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    MKB’er wint in Utrecht van grote jongens

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Source Automation gaat verder als Aamigoo

    akkoord gunnen
    ActueelOverheid

    OGD ondersteunt buitenlocaties V&W

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    Provincie Utrecht verrast over uitslag tender

    2 reacties op “OGD is grote winnaar bij provincie Utrecht”

    1. Kritische Noot schreef:
      31 augustus 2010 om 12:48

      “Met de raamovereenkomsten is een totale geschatte waarde van bijna 6,5 miljoen euro gemoeid over maximaal vier jaar.”

      Ha, ha. Dat gaat dus over zo’n 80 manjaar over 4 jaar. De diverse partijen kunnen dus 20 man per jaar met elkaar verdelen! Sorry hoor maar waarom wordt er hier zo’n ophef over gemaakt? Dit zijn toch mini-contractjes?

      Login om te reageren
    2. cca schreef:
      31 augustus 2010 om 15:19

      Tsja maar wel een grote order in zijn geheel. Ik geloof alleen niet in zo veel partijen. Is voor de afstemming niet zo handig.zeker niet als je het vergelijkt in slagkracht en omvang.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs