Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Dell trekt kort geding tegen Easi2010 in

30 augustus 2011 - 09:47ActueelCloud & InfrastructuurDellFujitsu
Witold Kepinski
Witold Kepinski

Hardwareleverancier Dell trekt zijn kort geding tegen overheidsinstantie Easi 2010 in. Dell is het er niet mee eens dat de opdracht voor werkplekken aan it-leverancier Fujitsu is gegund. Dell wil niet zeggen waarom het de zaak intrekt. Een woordvoerder meldt dat het bedrijf na gesprekken met Easi2010 heeft besloten om af te zien van het kort geding om 'de goede relatie met de ministeries' in stand te houden. Scholten Awater, dat ook een kort geding aanspande, zet de zaak wel door.

De rechtbank in Den Haag meldt aan Computable dat Dell het kort geding heeft ingetrokken. Ict-leveranciers Dell en Scholten Awater spanden een kort geding aan tegen Easi2010 vanwege mogelijke vormfouten in de procedure van de aanbesteding van het onderdeel Werkplekken. Dat perceel, goed voor een bedrag van 25 miljoen euro, is gegund aan Fujitsu.

Het kort geding van ict-dienstverlener Scholten Awater gaat wel door en vindt woensdag 31 augustus tussen 14.00 en 16.00 uur plaats. Scholten Aawater heeft reeds ervaring opgedaan met een soortgelijke rechtszaak in 2007. Toen was er een kort geding van Scholten Awater tegen Easi2007 over de gunning Werkplekken, die Fujitsu toen ook kreeg. Schoten Awater verloor deze rechtszaak.. Easi2010 wordt tijdens het kort geding vertegenwoordigd door landsadvocaat Pels Rijcken uit Den Haag.

‘Nota van Inlichtingen’

Een betrokkene meldt Computable dat het team van Easi2010 een beoordeling heeft gegeven aan de ict-leveranciers die meededen aan de gunning Werkplekken. Op de eerste plaats staat Fujitsu, daarna volgen respectievelijk SCC, Scholten Awater en als laatste Dell. Een voorlichter van Easi2010 wil niet ingaan op de beoordeling, maar ontkent niet dat deze ‘top-4' er zo uitziet.

Juridisch gezien kunnen de advocaten van Scholten Aawater eventuele fouten aankaarten in de procedure en de uiteindelijke beoordeling van Easi2010. Naar verluidt is er onder de aanbieders irritatie over de verschillende ‘Nota van Inlichtingen' (NvI). De Nota van Inlichtingen is het formele document waarmee de opdrachtgever, in dit geval Easi2010, tijdens de inschrijfperiode reageert op vragen van Fujitsu, Scholten Awater, Dell en SCC die aasten op de order Werkplekken.

Meer over

Aanbesteding

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    rechter rechtszaak rechtbank
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ‘Vormfouten zijn reden kort geding Easi2010’

    ActueelOverheid

    Dell en Scholten Awater dagen Easi2010

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Fujitsu wint werkplekaanbesteding Easi2010

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    Easi2010 start aanbesteding Managed Services

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Justitie start aanbesteding 0800-crisisnummer

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Easi2010 start ook aanbesteding afdrukdiensten

    Eén reactie op “Dell trekt kort geding tegen Easi2010 in”

    1. peter schreef:
      31 augustus 2011 om 10:29

      Als er daadwerkelijk verschillende “nota’s van inlichtingen” zijn verstrekt dan heeft men een goed punt en een rechter kan dan makkelijk besluiten een deel van het proces opnieuw te laten doen. Erg benieuwd naar het bewijs.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs