Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Symbol Technologies zet zinnen op Trio Security

01 juli 2004 - 10:31ActueelInnovatie & TransformatieSymbolTrio Security
Redactie Computable/Channelweb
Redactie Computable/Channelweb

Symbol Technology, de Enterprise Mobility Company, is van plan het vier jaar oude Trio Security over te nemen, een bedrijf in Colorado Springs dat met privé-kapitaal is opgezet.

Trio Security ontwerpt en ontwikkelt innovatieve beveiligingsoplossingen voor enterprise netwerken en mobiele handheld-apparaten. Op Symbol’s mobiele apparatuur zorgt Trio Security’s software voor netwerk roaming en autenticatie. Bedrijven krijgen hiermee de zekerheid dat hun intellectuele eigendom veilig is en ontoegankelijk voor onbevoegden.

Trio Security baseert haar oplossingen op drievoudige gebruikersautenticatie in software waarmee gebruikers in één keer kunnen inloggen. Deze drievoudige autenticatie bestaat uit een software-sleutel, een wachtwoord en een gebruikersspecifieke identificatie op basis van bijvoorbeeld biometrie, of ritme, snelheid en versnelling van een handgeschreven woord. Dankzij deze beveiligde toegangslaag wordt de garantie gegeven dat realtime informatie in het traject van invoeren tot het beheren van data gewaarborgd is.

Symbol gaat de biometrische beveiligingsmethoden en geavanceerde encryptie-technologieën toepassen in de end-to-end enterprise mobility oplossingen.

“De overname van Trio Security ondersteunt onze aanpak voor het veilig stellen en beveiligen van de bedrijfskritische informatie van onze klanten”, zegt Todd Hewlin, Symbols senior vice president Global Products Group.

Trio Security wordt ondergebracht bij de Symbol Mobility Software Division, verantwoordelijk voor beveiligingsoplossingen zoals Mobility Services Platform, Symbol Enterprise Mobility Manager en Air Beam Safe.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Zorgsector laks met naleving NEN-norm voor informatiebeveiliging

    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen vooruitkijken tijdens het GTIA Benelux Community Forum

    6 trends in de ict-markt
    Innovatie & Transformatie

    Zes trends in de ict-markt

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Nationale coalitie voor neuromorphic computing, Rotterdams Last Mile Solutions helpt DHL (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Oproep tot investeringen in fotonica, ai-project voor betere anticipatie op pandemieën (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Helin haalt tien miljoen euro groeikapitaal op voor internationale uitbreiding

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs