Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Kaspersky-rivalen spreken niet met elkaar

31 januari 2010 - 17:50ActueelInnovatie & TransformatieKaspersky Lab
Rian van Heur
Rian van Heur

Kaspersky internationaal zegt niet in gesprek te zijn met de franchise-organisatie van Kaspersky Benelux. Het bedrijf wacht de uitspraak van de rechter af over de onenigheid die ontstaan is over het contract. Eerder zei Kaspersky Benelux dat de twee organisaties met elkaar in gesprek zijn en nog voor de uitspraak van de rechter met een oplossing hopen te komen.

De rechter doet over maximaal een week uitspraak. Dan wordt duidelijk of de Benelux-organisatie producten van Kaspersky mag blijven verkopen. Kaspersky internationaal trok de licenties van het franchise-kantoor in de Benelux in, nadat deze geen nieuw contract wilde ondertekenen.

Volgens Europees directeur Andreas Lamm voeren de twee partijen nu geen gesprekken. ‘We spreken al vanaf januari 2009 met elkaar over een oplossing. Nu wachten we de uitspraak van de rechter af, daarna praten we weer verder.' Lamm heeft vertrouwen in de uitspraak van de rechter. ‘Ik denk dat de rechtbank een goed beeld heeft van de situatie. Wij hebben kunnen laten zien hoe wij denken over het contract.'

Vertrouwen geschaad

Wat hem zorgen baart is dat het vertrouwen door de hele situatie bij beide partijen geschaad is. ‘Het vertrouwen is inderdaad een probleem', erkent de Europees directeur. ‘Het is erg moeilijk om dat weer op te bouwen nadat je voor de rechter hebt gestaan. We wachten de uitspraak van de rechter af en zien daarna wat er gebeurt.'

Lamm wil niets zeggen over de plannen voor een Benelux-kantoor. Ook hiervoor wacht hij op een gerechtelijk oordeel ‘Hoe de structuur van de organisatie er uit komt te zien, weten we na de uitspraak van de rechter.'

Meer over

Licenties

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Kaspersky: ‘We houden van onze partners’

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kaspersky-rivalen zoeken samen naar oplossing

    vrouwe justitia rechter rechtszaak rechtbank
    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Kaspersky Benelux: het gaat alleen om geld

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kaspersky Benelux kan salarissen niet betalen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Nederlands kantoor Kaspersky toch onzeker

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kaspersky opent Nederlandse vestiging

    2 reacties op “Kaspersky-rivalen spreken niet met elkaar”

    1. rv schreef:
      1 februari 2010 om 09:23

      Hiermee creeert Kaspersky ook negatieve (gratis) publiciteit voor haar eigen bedrijf.

      Maar..gelukkige hebben we de vrije markt economie en zijn er meerdere aanbieders van anti-virus-software producten en operatings systems die beter virus en malware resistent zijn geworden.. Wat is ict toch een mooi vakgebied 🙂

      Login om te reageren
    2. Erik schreef:
      1 februari 2010 om 13:09

      Wat de russen niet schijnen te snappen is dat deze publiciteit in Nederland niet echt helpt aan een goede naam. Daarbij optellen dat Kaspersky eind dec. 2009 nog een corrupte db uitbracht voor het zakelijke product en google AdSense als Virus bestempelde zijn ze goed bezig hun naam te verpesten in Nederland.

      Ik hoop dat Kaspersky Nederland de rechtzaak wint zodat duidelijk wordt dat je zo niet met elkaar om gaat.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs