Alex Pinchev heeft ruim dertig jaar ervaring in de internationale ict-branche onder andere op het gebied van opslagbeheer, virtualisatie en open source. Pinchev was voorheen werkzaam bij Linux-leverancier Red Hat waar hij de afgelopen negen jaar de functie van executive vice- resident vervulde.
Acronis is een niet-beursgenoteerde onderneming uit de Verenigde Staten. Acronis begon in 2003 met het leveren van technologie voor het maken van disk images. Op dit moment heeft Acronis wereldwijd ruim drie miljoen gebruikers die worden bedient door twintigduizend ict-dienstverleners en resellers.
Het bedrijf hoopt verder te groeien met zijn Acronis Backup & Recovery 11 dat alle virtuele hypervisors ondersteunt, zoals VMware Microsoft, Red Hat, Citrix en Parallels. Tevens ook met Acronis vmProtect 6 for VMware vSphere-servers. Acronis werk verder samen met Kaseya, leverancier van software voor managed services.
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: