Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Failliet

Detacheerder DPA neemt failliet B-Able over

04 juni 2014 - 21:06ActueelSecurity & AwarenessB-AbleDPA IT Infrastructure Solutions
Rik Sanders
Rik Sanders

De Amsterdamse detacheerder DPA Group neemt de bedrijfsactiviteiten over van B-Able, een dienstverlener op het gebied van ict-beveiliging. Dat is DPA overeengekomen met curator Pieter van As van Van As Advocaten uit Nieuwegein. Het Veenendaalse bedrijf blijkt op 27 mei failliet te zijn gegaan. De activiteiten van B-Able worden ondergebracht bij het onderdeel DPA IT Security. De financiële details van de transactie worden niet vermeld.

Hoewel de overname een beperkte omvang heeft, draagt die direct bij aan de winstgevendheid van DPA, beweert het bedrijf. Volgens bestuursvoorzitter Eric Winter past de overname in de groeistrategie waarbij DPA haar positie als detacheerder in specialistische ict’ers wil versterken. B-Able voorziet in advisering en ict-beveiligingsdiensten aan  grootzakelijke opdrachtgevers. B-Able werd in 2004 opgericht door Yuri Bobbert.

Saillant detail is dat een dag voor het faillissement ict-beveiligingsadviseur Argent Consulting partner B-Able uitkocht uit de joint venture B-Able Argent Consulting. Beide bedrijven waren dit samenwerkingsverband in 2013 begonnen. Tegenvallende resultaten waren voor Argent de aanleiding om de samenwerking te verbreken en met de ‘ex-joint venture’ onder eigen naam door te gaan.  

DPA

DPA probeerde vorig jaar tevergeefs met ICT Automatisering te fuseren. Het detacheringshuis is aandeelhouder van ICT Automatisering en wil zich versterken in de ict- en technieksector. Een samengaan met dit bedrijf vond de directie van DPA een mooie optie, maar ICT Automatisering zag te weinig synergie tussen beide bedrijven. Het opkopen van de boedel van B-Able is vooralsnog een kleine pleister op de wonde voor DPA.

Meer over

ConsultingDienstenFaillissementenOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Meer lezen

    Overname
    ActueelGovernance & Privacy

    Argent koopt B-Able uit joint venture

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    DPA zoekt opening bij ICT Automatisering

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    ICT Automatisering mist synergie met DPA

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    ICT Automatisering wijst DPA de deur

    Strijd
    ActueelCarrière

    DPA zet ICT Automatisering met rug tegen muur

    Security
    ActueelCarrière

    DPA IT start nieuw securitybedrijf

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs