SecureLink verbetert SOC-diensten

Dit artikel delen:
authenticatie

De Belgisch-Nederlandse ict-beveiligings- en netwerkintegrator SecureLink breidt zijn security operations center (soc)-diensten uit. Dit doet het bedrijf om de hedendaagse cyberbedreigingen nog beter het hoofd te bieden via maatwerkoplossingen.

Om de opwaardering naar een hogere beschermingsgraad te onderstrepen verdwijnt de naam soc en worden de centrums voortaan ‘Cyber Defense Centers’ of CDC’s genoemd. Met dit systeem wordt hoe langer hoe meer proactief gewerkt. Om een oude volkswijsheid te gebruiken wil dat zeggen dat het beter voorkomen is dan genezen. 

Secure Link is opgericht in 2003. Het bedrijf telt meer dan 550 medewerkers verspreid over verschillende vestigingen in België, Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Denemarken, Zweden en Noorwegen.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste ict-nieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-11-07T10:06:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.