Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

FalconForce wil mkb in Brainport-regio beschermen

24 juli 2020 - 08:30ActueelSecurity & AwarenessBrainport
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Het Utrechtse cybersecuritybedrijf FalconForce gaat mkb-bedrijven in de Brainportregio Eindhoven helpen hun digitale veiligheid naar een hoger niveau te tillen. Daartoe is een samenwerking met het Cyber Weerbaarheidscentrum Brainport (CWB) aangegaan. Doel is de weerbaarheid tegen cyberaanvallen te vergroten.

De maakindustrie en high tech bedrijven in Brainport gelden als kwetsbaar gelet op de nieuwe technologie die daar wordt ontwikkeld. Daarnaast zijn veel bedrijven onderling verbonden in elkaars leveranciersketen.

Gert-Jan Bruggink, defensive specialist bij FalconForce: ‘Wij ondersteunen bedrijven met hoogwaardige advies en periodieke diensten. Een voorbeeld hiervan is hoe wij door middel van ‘red teaming’ zwakke plekken in organisaties bloot leggen. Die aanvalsmethode, bedoeld om realistische dreigingsscenario’s en gaten in de gehele verdediging te vinden, gaat verder dan de klassieke penetratietesten. Het hele bedrijf wordt diepgaand onder de loep genomen. Meestal wordt gewerkt voor grotere ondernemingen.

De lessen uit deze diensten zijn volgens Bruggink prima toe te passen op het mkb. De kennis en kunde wordt dan ook vertaald naar deze doelgroep. FalconForce en CWB hebben daarom samen een set diensten ontwikkeld om bedrijven in de hightech maakindustrie te ondersteunen. Dat gebeurt snel en efficiënt zonder dat betrokken ondernemers maandenlang consultancy nodig hebben. Via het Weerbaarheidscentrum verzorgt FalconForce vakinhoudelijke webinars en trainingen. Het is de bedoeling dat klanten eerst zelf de basis voor digitale veiligheid kunnen leggen. In de fase daarna kan FalconForce in beeld komen.

Meer over

DDoS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    Samenwerking
    ActueelCarrière

    TU/e en Fontys voorzien Brainport van meer engineers

    Certificaat
    ActueelData & AI

    TÜV legt cyberweerbaarheid voor Brainport vast

    Authenticatie security log in
    ActueelSecurity & Awareness

    Brainport in zee met Infosequre voor securitytraining

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs