Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
samenwerking

SIDN draagt CyberSterk over aan Guardian360

26 februari 2021 - 12:22ActueelSecurity & AwarenessGuardian360SecureMe2SIDN
Alfred Monterie
Alfred Monterie

Stichting Internet Domeinregistratie Nederland (SIDN) doet CyberSterk per 1 april over aan de Nederlandse securityspecialist Guardian360. CyberSterk is een laagdrempelige cybersecuritydienst voor het midden- en kleinbedrijf.

Guardian360 kan als marktpartij met zijn ervaring, netwerk, klantenkring en distributiekracht CyberSterk beter laten groeien dan SIDN. Als register van internet-domeinnamen is SIDN daarvoor minder geschikt. Volgens de stichting is inmiddels bewezen dat de propositie aanslaat en aansluit bij een behoefte in de markt.

Samen met technologiepartner SecureMe2 en distributeur TST gaat Guardian360 de propositie verder uitbouwen.

Maatschappelijk probleem

SIDN ontwikkelde CyberSterk samen met Guardian360 en SecureMe2. Het concept is oorspronkelijk opgezet om een maatschappelijk probleem aan te pakken en mkb-bedrijven weerbaarder te maken. SIDN had niet de bedoeling hiermee winst te maken.

Arjan Middelkoop, commercieel directeur SIDN: ‘Ruim twee jaar geleden zagen wij de cyberdreigingen in het mkb toenemen. Samen met onze partners ontwikkelden we hiervoor CyberSterk. Inmiddels staat er een goed werkende, brede cybersecurityoplossing. De mkb’er krijgt daarmee op een hele laagdrempelige manier inzicht in zijn kwetsbaarheden. Deze oplossing geeft hem handvatten om zijn cyberweerbaarheid te vergroten. De groei in het aantal klanten en verkooppartners laat zien dat hier een duidelijke behoefte ligt.’

Zonder betaling

Volgens Middelkoop verkrijgt Guardian360 CyberSterk ‘om niet’, hoewel zijn stichting best veel in deze oplossing heeft geïnvesteerd. Bij de ontwikkeling van deze dienst was afgesproken dat het intellectueel eigendom zonder betaling wordt overgedragen als een van de partners eruit stapt.

De SIDN-directeur denkt dat het nu het juiste moment is om uit CyberSterk te stappen. De dienst is nu voldoende opgetuigd. Bovendien speelt mee dat de laatste tijd meerdere aanbieders zich op de onderkant van de mkb-markt richten. Weliswaar leveren die volgens Middelkoop geen goedkope, simpele totaaloplossingen, maar de concurrentie komt wel dichterbij.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    SIDN waarschuwt houders opgezegde domeinnamen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs